PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759183}

Kochane życie

The Sweet Life
6,1 946
ocen
6,1 10 1 946
Kochane życie
powrót do forum filmu Kochane życie

Trudno jest...

ocenił(a) film na 4

łatwo żyć. Ale pomimo różnych trudności, warto żyć. Doskonale odzwierciedla chciejstwo życia ostatnia scena zżytych ze sobą dwoje z początku zagubionych dusz. Ona i on bliscy skończenia ze sobą w pierwszych scenach, przechodzą ciekawą drogę by jednak cieszyć się że odnaleźli siebie na życiowej drodze. Przewrotność zachowana, bo na początku ona uratowała jego, by on na końcu mógł uratować ją. Kino drogi, z fajnymi zwrotami akcji. Warto zobaczyć ten wciągający komediodramat.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Długo interesowałam się w przeszłości Golden Gate, miałam jakieś marzenia tam jechać... Dla samej chwili, ułamka paru chwil popatrzenia w dal oddania czci tym wszystkim ludziom,którzy na przekór swojego tchórzostwa w walce o życie, odważyli się na wyskoczenie zza barierek. Czegoś takiego właściwie szukałam, co było by dla mnie lepsze w wieczór niż obejrzenie filmu o ludziach,którzy mają gorzej. Pełna dawka humoru, przekraczanie granic, i uwolnienie się od dóbr materialnych, jadę się zabić, więc kończę z myśleniem czy szef mnie nie lubi, czy komuś na mnie zależy. Oglądając ten film wyobrażałam sobie siebie w tej jednej wielkiej podróży. I wydało mi się to naprawdę wciągające, moje wybuchy śmiechu, myśli wspinające się po poręczy. Mieć życie i nie przeczekać tego całego wielkiego g....żeby na koniec odnaleźć wyczekane szczęście, no proszę was, musimy to przeżyć do końca. Zapewne i tak jesteśmy bardziej wartościowymi ludźmi, niż ci którzy całe życie będą się śmiać ludziom w oczy, aby pokazać swoje wykreowane szczęście, i mawiać jak oni ze swoim idealnym życiem nigdy nie myśleli żeby ze sobą skończyć. Bo w tych czasach, pędzie,stresie w jakim żyjemy to wstyd być chociaż o trzy kroki z tyłu. Reasumując kolejny dobry film, w którym znajduję cząstkę siebie.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Całkiem zabawna komedia :)
ze śmiechu się popłakałam gdy nadjechali geje proponując podwózkę zachęcającym zwrotem: mamy broń :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones