PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643672}
5,7 1 168
ocen
5,7 10 1 1168
Kochanego ciała nigdy dość
powrót do forum filmu Kochanego ciała nigdy dość

Czy użytkownicy FW schodzą na psy? Nie widzą przesłania? Ten film porusza wiele ważnych
dziedzin życia. Ale co tam, hejt jest fajniejszy.

Burmistrz

odpowiedz jest prosta 80% na FW to dzieci bez iphona nie wiedza co sie dzieje

markin

Pewnie masz rację, ale czy to jest normalne?

Burmistrz

oczywiście taka kolej rzeczy teraz dyskusję prowadzę z dziwnymi osobnikami którzy mi grożą pobiciem a podają się za przeciwników faszystów którzy nazywają polskich patriotów Inkę, rotmistrza Pileckiego tak samo jak ich oprawcy faszystami. Ale spoko krzewią hasła miłości tylko nie do narodu polskiego. Nawet nie trzeba się pytać kto to jest bo jak piszę że NKWD to w 90% żydzi to się cietrzewi i zaczyna monolog o faszystach i antysemitach.
Jak się Inkę, Pileckiego nazywa faszystami i nacjonalistami (po jakimś czasie jednak się okazało że to chodzi o "skrajny nacjonalizm" cokolwiek to jest). Heee

ocenił(a) film na 5
markin

Film całkiem spoko warto zobaczyć w filmie też są nietorelancyjni dla otyłych(różne postawy)i tu też większość młodych upraszcza sprawę i pisze o nudny film o grubasach usnołem itp.ironia bo wielu z nich utyje kiedyś ale to się czasem zdarza z różnych powodów czasem niezależnych od człowieka,osobiście nie lubię chudych kobiet bo kochanego ciała nigdy dość;)film całkiem fajny ale temat poważny motto tego filmu;Najważniejsze jest to kto jak sam siebie widzi jest OK! a francuski klimat filmu mi się podobał lekka komedia.

ocenił(a) film na 3
markin

To po co dyskutujesz z takimi delikwentami? Przecież to się mija z celem. Ja szanuję swój czas, choć często się nie zgadzam z różnymi poglądami. Ale co to za gadka jak rozmówcą jest beton, czy jakiś inny młotek. (nie mam nic do budowlanki, a tym samym do West Ham' U)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones