PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571914}
6,1 39 343
oceny
6,1 10 1 39343
3,8 4
oceny krytyków
Kochanie, poznaj moich kumpli
powrót do forum filmu Kochanie, poznaj moich kumpli

Bardzo słaba komedia

ocenił(a) film na 4

Gdy zobaczyłem, że porównuje się ten film do Kac Vegas byłem przygotowany na dużą dawkę
śmiechu. Niestety spotkał mnie zawód. Pod żadnym względem do Kac Vegas tego porównać nie
można, poza podobnym scenariuszem, który do pięt Kac Vegas nie dorasta.

macas_

Może Ci się poczucie humoru zepsuło? Albo zbyt często cmentarz odwiedzasz? :)

ocenił(a) film na 4
Claudia92

Przecież to jest zbyt prostacki, oklepany i przewidywalny humor. Ręka w dupie owcy i naćpane pół wesela, jest znów tak szczerze zabawne? Normalne, że gdy to zobaczyłem aż ryknąłem, ale to gagi poniżej pasa. Do najmądrzejszych raczej nie należą.

djrav77

Ręka w dupie owcy, to moim zdaniem genialny motyw. Uśmiałam się, ale nie twierdzę, że humor tej komedii jest nadzwyczaj inny i szczerze zabawny. Było kilka dobrych momentów, ale ogół był do przewidzenia i tu się z Tobą zgadzam. Czy należą do najmądrzejszych? to komedia, więc chyba powinna być głupia. Nie sądzisz?

ocenił(a) film na 4
Claudia92

Wiesz są też pewne granice głupoty. Ma być przede wszystkim zabawnie, a ja tym razem bawiłem się na 4. Do złudzenia przypominało mi to naśladownictwo kumpelskich klimatów ala ''Kac Vegas'' z tym, że gdzieś niższych lotów. Motyw dilera mnie dosłownie rozpierdzielał. Graham, jako ten, że maiła ciągle pod górkę, był dla mnie najlepszym ogniwem film, w przeciwieństwie do Luke, który był denny i żałosny.

djrav77

Oczywiście, że są. Ale angielski humor, to angielski humor i trzeba go brać takim, jakim jest. Jeśli dla Ciebie ta komedia nie była zabawna, to ok, głowy Ci za to nie urwę, ale jesteś kolejną osobą, która porównuje ten film do Kac Vegas, czego szczerze nie rozumie. Dlaczego? Dla mnie dwie części KV w ogóle nie były śmieszne, co więcej motyw przewodni tych dwóch filmów jest totalnie inny, pomijając ślubny fakt pierwszej części, który i tak nie był gwoździem do trumny.
Tylko Graham? baran w babcinych gaciach i szminką na pysku w ogóle Cie nie rozwalił? ;)

ocenił(a) film na 4
Claudia92

Baran nie miał wpływu na to, że znalazł się w gaciach i był cały wymalowany.
Graham ciągle coś musiał i miał wybór, ale ..... Wygłoś przemowę, bo Luke jest nieprzytomny. Szukaj dragów, bo diler już jedzie i ciebie załatwi. Rób mu sztuczne oddychanie, zgól ten wąsik bo nie pójdziesz na wesele itd. To było coś poza schematem. Reszta już mniej mnie rozwalała.

djrav77

No tak. Nawpierdzielał się cuksów, to nie ogarniał ^.^
Czyli można uznać, że dzielny Graham podtrzymał to, co najlepsze w tym filmie i wcale nie było tak źle :)

ocenił(a) film na 4
Claudia92

Takie mam wrażenie. Reszta ekipy albo słabo dobrana, albo po prostu nie przemawia do mnie ze swojego zachowania.
Nie mówię, że był beznadziejnie, ale mogło być lepiej, tak aby było nieźle.
Najważniejsze, że w stosunku co do ''Kac Wawa'' zgadzamy się bezbłędnie. Nasz produkt, to już dno dna!

djrav77

Nie, no gdzie. Przecież Kac Wawa, to niezły hicior jest, co Ty chcesz? spokojnie powinien jakiegoś oskara wyłapać :D

ocenił(a) film na 4
Claudia92

''Graham, jako ten, który miał ciągle pod górkę'' - miało być oczywiście.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Claudia92

Ręka w dupie barana była mocna, ale chyba najbardziej ubawiłam się kiedy Luke zaczął szlochać jak baba. "łeeeeee-he-hełeee ( cisza) łeeee-he-łeeeee" No mistrzowskie! :D

atopcia

I jeszcze ta pościel w zębach xD

ocenił(a) film na 8
macas_

Liczyłem na cos w stylu kac vegas, albo tych innych debilnych komedii o kolesiach z koledzu, ale na szczescie był bardzo smieszny i na poziomie.

ocenił(a) film na 4
macas_

zgadzam się z Tobą w zupełności. Za oknem burza,więc chciałam chociaż obejrzeć jakąś zabawną komedię i niestety padlo na tą. Bardzo byłam rozczarowana, a przez większość czasu zirytowana i zdegustowana (główny motyw z owcą),film jak dla mnie żałosny i próbujący naśladować kac vegas, który dla mnie faktycznie był fajny i zabawny. Co kto lubi,ale to nie moje klimaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones