PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571914}
6,1 39 345
ocen
6,1 10 1 39345
4,0 5
ocen krytyków
Kochanie, poznaj moich kumpli
powrót do forum filmu Kochanie, poznaj moich kumpli

...jak dla Mnie film lepszy od "kac vegas" 1 i 2. 8/10.Nie wiem skąd taka niska ocena

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Całkowicie się zgadzam! "Kac Vegas" przy tym jest dnem.

ocenił(a) film na 8
ganjabunny

Dokładnie.

ocenił(a) film na 7
maciekb80

może niekoniecznie kac vegas jest dnem. Moim zdaniem nie powinno się w ogóle takich filmów porównywać - humor amerykański vs humor angielski - co kto lubi. Ode mnie 7/10, bo kocham anglików, uśmiałam się i film generalnie bardzo przyjemny ;)

użytkownik usunięty
maciekb80

A moim zdaniem obydwa są bezwartościowe. Scenarzyście udał się scenariusz do pierwszego Zgonu, kolejny był już porażką, podobnie ten film.

ocenił(a) film na 8

Masz prawo krytykować.

użytkownik usunięty
maciekb80

To oczywiste, ale dziękuję za pozwolenie. ;-)

ocenił(a) film na 8

to nie był sarkazm z mojej strony.Żeby nie było

użytkownik usunięty
maciekb80

Nie twierdzę, że był. Zresztą, nie mam nic przeciwko niemu. Po prostu tak jak oczywiste jest dla mnie, że ludzie mają prawo wyrażać przeciwne opinie na forum poświęconym filmom, tak również przyjmuję szerokie spektrum rodzajów wypowiedzi i argumentacji. Wszystko w granicach logiki, wiedzy oraz grzeczności. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Hmm, majstersztyk to nie jest, ale pośmiać się można, byłam z przyjaciółką i nieźle nam to poprawiło humory. :D

ocenił(a) film na 1
maciekb80

Taki sam kał. I to, i to w pełni zasluguje na 1. Film poniżej poziomu. Obraża inteligencję widza, no chyba, że jej nie posiada, wówczas nawet takie coś jej nie obrazi.

ocenił(a) film na 8
Xerxo

Nas nie obraża ,a uwierz Mi ,nie uważamy się za jakichś bezmózgowców .

ocenił(a) film na 1
maciekb80

To że się za kogoś nie uważasz , nie znaczy że nim nie jesteś. Z resztą pokaż mi bezmózgowca który się do tego przyzna. Słabiutki argument. Pozdrawiam.

Xerxo

człowieku ! opanuj się bo nawet jeśli tobie nie podobał się ten film nie znaczy że inni są bezmózgami bo im się spodobał !! A jeśli naprawdę tak myślisz to oznacza że to TY jesteś bezmózgiem !!

ocenił(a) film na 1
Jane1239

Właśnie udowdniłeś, że jesteś bezmózgiem.

Xerxo

Niech zgadnę: nie masz dwóch jedynek i delikatne seplenisz ?? :)

ocenił(a) film na 1
mateusz256

Pudło. Być może, gdy to pisałeś patrzyłeś w lustro.

ocenił(a) film na 8
Xerxo

Kolejny tekst z twojej strony który jeszcze bardziej Mnie utwierdza że jestes matołem i pajacem.Czekam na następny

ocenił(a) film na 1
maciekb80

Nie ma to jak konstruktywna krytyka. A pajacem i matołem to może jest ten kto cię splodził. Nic dziwnego, że takiej krzyżówce podoba się taki film. Bez urazy, bo nie napisalbym tego gdyby twoje słowa bardzo mnie nie zabolały. Każdy ma kino takie jakie mu odpowiada. Ja wolę "Dawno temu w Ameryce", ty wolisz "Kochanie, poznaj moich kumpli" i niech tak zostanie. Przykre jest to, że nie potrafisz szanować ludzi inteligentniejszych od siebie, ale to juz chyba stała cecha plebsu.

ocenił(a) film na 8
Xerxo

masz o sobie zbyyyyyyytnioooooooooo wygurowanie mniemanie .Stonuj je bo sam siebie oszukujesz

ocenił(a) film na 1
maciekb80

Proponuję, byś po wakacjach bardziej uważał na lekcjach języka polskiego. Aha i wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin. Zdanie, a w zasadzie twór, który przed chwilą stworzyłeś utwierdza mnie we własnym przekonaniu. Tak więc, nic dziwnego ze ten film jest idealny dla Ciebie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Xerxo

a to niby dlaczego???

ocenił(a) film na 1
maciekb80

A to dlatego, że na języku polskim nauczysz się gdzie stawiać przecinki, gdzie stawiać kropki, gdzie stawiać wielkie, a gdzie małe litery.
Ale przede wszystkim dowiesz się, że słowo "góra", od którego pochodzi słowo "wygórowane" piszemy przez "ó", a nie przez "u", choć to powinniście przerabiać już pierwszej klasie.
Więcej dowiesz się na języku polskim.
Trzeba mieć naprawdę wielki tupet, by przy tak podstawowych brakach wiedzy, zarzucać innym, że są matołami. Oczywiście jako debil masz pełne prawo do niewiedzy i w pełni Cię to usprawiedliwia. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Xerxo

szczerze nie dbam o to w rozmowie z tobą z braku szacunku do Ciebie.

ocenił(a) film na 1
maciekb80

Nie dbasz o to z braku wiedzy, Nie zakłamuj rzeczywistości.Nie musisz dbać, to świadczy tylko o Tobie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Xerxo

Niestety prawda jest taka jak ja przedstawiłem powyżej.Nudzi Mnie ta rozmowa

ocenił(a) film na 1
maciekb80

Nie zakłamuj rzeczywistosci tylko dlatego, że prawda Cię w oczy kole. Nie było żadnych argumentów przeciwko temu co ci napisałem, więc stosujesz najtańsze chwyty, ale czego można się spodziewać po kimś, kto funkconuje na takim poziomie intelektualnym. Dziękuję Ci bardzo za potwierdzanie postawionej przeze mnie tezy, bo potwierdzasz ją z każdym kolejnym wpisem. Tak więc jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Xerxo

boredom

ocenił(a) film na 1
maciekb80

Niepotrzebnie wciąż robisz z siebie głupka. I tak już wszyscy dobrze wiedzą ze nim jesteś. Wystarczy przeczytać to, co tu napisałeś.

ocenił(a) film na 8
Xerxo

A ta dalej swoje.Pozdrawiam .Papa

Xerxo

Xerxo, nie rozmawiaj z nim. Maciekb80 juz udowodnił, że jest debilem tym wszystkim co tu napisał. A ja wiadomo z debilem nie ma sensu sie kłócić, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Każdy normalny człowiek, który tu wejdzie i to przeczyta będzie miał o nim wyrobione zdanie.

ocenił(a) film na 8
fikolaja

a ty co?? niedouczony adwokacina

maciekb80

Nie z Tobą rozmawiam, więc nie odzywaj się nieproszony tłuku. Trochę taktu.

ocenił(a) film na 8
maciekb80

tak myślałem

ocenił(a) film na 1
fikolaja

Błyskotliwa myśl, no i przede wszystkim prawdę rzeczesz. Pozdrawiam.

Xerxo

Robisz tyle szkolnych byków i wytykasz komuś błędy ortograficzne ?
-zdań nie zaczynamy od "a", "ale";
-nieprawidłowa składnia zdań;
-przed "że" stawiamy przecinek - o czym raczej wspominałeś.

z resztą sobie dam spokój i tak sądzę, że taki "gibon" jak ty nie wyniesie nic z tego.
"Więcej dowiesz się na języku polskim."

To czy jesteś inteligenty, czy nie stwierdzają inni ludzie, a mówienie jaki to ze mnie "Inteligent" świadczy jedynie o narcyzmie :D
Podobnie dobry piłkarz- nie mówi jak to on świetnie gra, tylko... po prostu gra...
Nara TROLU ! :)

ocenił(a) film na 1
mateusz256

Najpierw naucz sie, że zdanie rozpoczynamy wielką literą, naucz się składni, a potem wytykaj to innym. Żałosny troll.

Xerxo

Ty idioto nawet po przecinku piszesz dużą literą, także zamilcz. Dałeś już popis swojej hipokryzji. O jakiej ty składni piszesz, nie wiedząc co to jest ? Przydałyby się jeszcze okulary, ale czego można po tobie oczekiwać ?

Dalej ośmieszaj się już w pojedynkę, bo wątpię czy znajdziesz rozmówcę na swoim bardzo niskim poziomie...
Jak się wytyka komuś błędy to wypadałoby samemu ich nie popełniać.
Strzała TROLLEK :0

ocenił(a) film na 1
mateusz256

To co piszesz jest żałosne i nie zasługuje na żadną krytykę. Zaczynasz zdanie z małej litery, a komuś przecinek wypominasz, więc zamilcz hipokryto.

ocenił(a) film na 1
mateusz256

Poza tym pokaż mi zasadę, iż nie rozpoczyna się zdania od "A" omnibusie, bo się właśnie ośmieszyłeś. Czasem nie warto wychodzić przed szereg. Widać jednak, że Ty lubisz wypowiadać się na temat rzeczy, o których nie masz bladego pojęcia.

Przykład : "z resztą sobie dam spokój i tak" - to Twoje słowa i Ty wytykasz ludziom skłądnię? Żałosne.

Xerxo

"To że się za kogoś nie uważasz , nie znaczy że nim nie jesteś. "

"Poza tym pokaż mi zasadę, iż nie rozpoczyna się zdania od "A" omnibusie, bo się właśnie ośmieszyłeś."
<rotfl> Naucz się co to są "łączniki zdań".

Dla mnie filmweb nie jest kółkiem literackim, ale ty wytykając komuś błędy chciałeś odwrócić uwagę od swojego chamstwa i fobii. :)

Xerxo

XERXO!!!
specjalnie się zalogowałam do FILMWEB żeby napisać, że to co tu przeczytałam woła o pomstę do nieba! Często czytam opinie osób, które dany film widziało i wiem, że ilu ludzi tyle odmiennych zdań może się pojawić i je szanuję!

Ale ten OGROMNY przejaw pisanej AGRESJI, którą zastosowałeś w swoich postach i fakt OBRAŻANIA innych jest ODRAŻAJĄCY!!! I szczerze mówiąc podejrzewam, że musisz być bardzo zakompleksiona osobą, a której taka forma dyskusji sprawia przyjemność.

Przeczytaj może ciekawe książki:
„Pogarda dla mniejszego i słabszego jest najlepszą obroną przed ujawnieniem własnego poczucia niemocy, jest przejawem odciętej słabości. Ten, kto jest naprawdę silny, zna swoje poczucie słabości i nie musi demonstrować mocy przez upokarzanie innych.”
Alice Miller.

PEACE człowieku!

ocenił(a) film na 1
lidubabe

Specjaknie zalożyłeś konto, żeby było cię więcej? Podkręca ci to? Dziwnym zbiegiem okolicznosci jesteś tym samym człowiekiem co mateusz256, ale oczywiście za chwilę temu zaprzeczysz, no bo jakże byś mógł nim być? Żałosne, ale skoro masz takie hobby to tylko pogratulować.

Xerxo

A jednak mnie nie posłuchałeś. Daj sobie z debilami spokój. To jedna i ta sama osoba, dziś zalożył konto. Poza tym.... kto wypowiada sie pozytywnie na temat tego filmu? Zastanów się, a będziesz miał odpowiedź dlaczego się z tobą kłócą i tak zaciekle udaja mądrych.

fikolaja

"To jedna i ta sama osoba"- białe myszki też widzisz ?? :) Widziałeś pozytywną moją wypowiedź nt. tego filmu ? Następny pan z fobiami :)

Xerxo

Gdybyś był inteligentny zauważyłbyś całkiem inny sposób wypowiadania, ale cóż wstrzymam się od oceny :)

ocenił(a) film na 8
mateusz256

dobrze mu powiedziałeś

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Xerxo

Ciężko coś z twojego bełkotu wyczytać. Braku istnienia krasnoludków też niestety ci nie udowodnię, pewne rzeczy trzeba leczyć farmakologicznie. Umówmy się, że masz tyle racji co inteligencji :)

Xerxo

Boże...

Raczej na filmweb zaglądam tylko w celu spojrzenia na ocenę i porównanie jej do IMDB, ale tym razem postanowiłem zajrzeć do komentarzy.

Szukałem filmu na wieczór, to zerknąłem na tę pozytywną opinię. A tu chyba jakieś czterdziestolatki ze spasłym brzuchem, albo półmózgi spędzające za dużo czasu w internecie twierdzą, że jak ich zdaniem film jest chujowy, to już musi być i koniec. Reszta jest głupia. Zejdź człowieku na ziemię albo wyjdź w końcu z domu. Gdyby 'na żywo' ktoś stwierdził, że mu się ten film podobał to też byś go wyzwał od debili?

Współczuję faktu, że internet to Twoje życie, że wszędzie węszysz spiski i uważasz się za najmądrzejszego na świecie. Taka z Ciebie elyta jak z koziej dupy trąbka. Radzę wyjść z domu i pokręcić się między ludźmi. Może wyciągniesz jakieś wnioski z obserwacji.

Chyba i tak obejrzę ten film. Jeśli ma tak zadufanych wrogów, to może wcale nie jest taki zły.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
zychu69

I po to specjalnie zakladasz dodatkowe konta, robisz to juz trzeci raz zeby mi odpisać i sam sie poprzeć bo na idiotę wyszedłeś? Kupa śmieszu żałosny ludziku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones