PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571914}
6,1 39 345
ocen
6,1 10 1 39345
4,0 5
ocen krytyków
Kochanie, poznaj moich kumpli
powrót do forum filmu Kochanie, poznaj moich kumpli

Do wszystkich autorów tematów typu: syf, beznadzieja, żenada, słabe itp.

Błagam Was, nie wymagajcie od komedii nie wiadomo jak zawiłej fabuły, wybitnego soundtracka, efektów specjalnych, świetnych dialogów itp.
Po prostu usiądźcie, otwórzcie piwo (jeśli macie ochotę) i spróbujcie odpocząć, zrelaksować się i pośmiać, jeśli tego nie potraficie, to uważam, że nie powinniście oglądać komedii. Bo w wielu się nie doczekacie tego czego oczekujecie.
Moim zdaniem, film ciekawy, śmieszny, dobrze zrealizowany z fajnym scenariuszem. Typowy film na piątkowy relaks, ja się uśmiałem i to bardzo!!!
10/10 i leci do ulubionych :)

ocenił(a) film na 3
kris22231

Dla mnie numery w tym filmie były już kompletnie ograne, przez co stał się kompletnie przewidywalny a co za tym idzie - po prostu nudny.

ocenił(a) film na 4
kris22231

Taaaa, bez piwa by się przecież nie obyło. Rozumiem, że większość gagów (zdecydowana większość) jest wręcz idiotyczna, ale nawet przymykając na to oko, ich przekaz jest cholernie wtórny. Z palcem w d.... można przewidzieć co się zaraz wydarzy. Tego to już dosłownie nie cierpię. Strasznie to nachalne.
Ciekawego to nic w nim akurat nie było. Zerżnięty schemat z ''Kac Vegas'' i ''Zgon na pogrzebie''.
Nikt Ci nie broni się dobrze bawić i przydzielać takim filmikom dyszek, ale nie mów nikomu, między innymi i mi, komuś kto ogląda mnóstwo komedii, że powinniśmy z nich zrezygnować jeżeli nam się ona nie podobała. To jest dopiero śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones