PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571914}
6,1 39 345
ocen
6,1 10 1 39345
4,0 5
ocen krytyków
Kochanie, poznaj moich kumpli
powrót do forum filmu Kochanie, poznaj moich kumpli

SUPER KOMEDIA

ocenił(a) film na 8

Ma wszystko to co komedia powinna mieć:Zabawne dialogi i wartką akcję więc nie sposób się na niej nudzić.Logiczne że po obejrzeniu nasuwa się na myśl:Gdzieś to już widziałam ,no tak trochę ściągnęli z kac vegas ale jak dla mnie film nawet przebija tego kaca.Fajny relaks na wieczór.Polecam

katakumby0

Właściwie tak, film dobry ,nawet sie kilka razy zasmiałem.Jednak to taki tępy humor ale na relax wieczorny w sam raz :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
katakumby0

Jak na komedię to naprawdę zabawny. Lubie różny typ humoru, a w dziedzinie chamskiego prostego humoru na jeden wieczór ten film wypada bardzo dobrze. Polecam na jakiś nudny wieczór z dziewczyną lub kumplami.

ocenił(a) film na 10
kozowsp

Przepona ze śmiechu mnie boli :D
Zarypisty film :)

Anekxxx

kiedy ten film się zaczyna? oglądam moment, kiedy zaczynają wyganiać owcę z pokoju Dave'a i do tej pory ani razu się nie zaśmiałam. akcja jakoś się rozkręci czy to nie jest humor dla mnie?
p.s Zgon na pogrzebie to moja ulubiona komedia

ocenił(a) film na 10
FendiAurelie

Jeśli usiadłaś do filmu z nastawieniem "krytyka filmowego" to jestem pewna że w ogóle Cię nie rozśmieszy :)

Anekxxx

właśnie usiadłam z nastawieniem 'Boże, ale to będzie śmieszne!' ;p

ocenił(a) film na 5
katakumby0

Lubię komedię, ale nie czaję tego sztywnego poczucia humoru Brytyjczyków. Zaśmiałam się może z 2 razy. Film jest specyficzny i inny niż dotąd oglądane przeze mnie komedie - ale myślę, że 5/10 mogę dać ze względu na nie rozumienie brytyjskiego humoru.

Paullenn

Monty Phyton tez Ci sie nie podoba? Brytyjczycy maja wysmienite poczucie humoru.

ocenił(a) film na 6
katakumby0

W moim odczuciu był lepszy od "Kaca".

FelHlip

Paulleenn: film jest produkcji australijskiej a nie brytyjskiej

piter123

choć w zasadzie scenariusz pisał angol więc zwracam honor ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones