PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466092}

Kochankowie

Two Lovers
6,5 11 302
oceny
6,5 10 1 11302
7,3 22
oceny krytyków
Kochankowie
powrót do forum filmu Kochankowie

bardzo zyciowy ...

ocenił(a) film na 9

Film bardzo dobry, pozostawiajacy widza z refleksja... Rodzi sie pytanie na ile okolicznosci kieruja ludzkimi wyborami, a na ile my sami bierzemy z zycia to co chcemy?? Milosc ktorej pragniemy tez nie zawsze moze byc "nasza". Zdecydowanie polecam, warto obejrzec by odnalezc w nim wlasna refleksje

ocenił(a) film na 8
evik3417

Szkoda mi go- jedynym bledem Leonarda bylo posiadanie romantycznej duszy i latwowiernosc i otwartosc w stosunku do ludzi, ktorzy tak czesto zawodza.
Przypominal mi "Match Point"- podobne kobiety, podobne okolicznosci, podobny mezczyzna- ktory nie wiadomo czy w ogole kocha ktorakolwiek z tych 2 kobiet, podobny wybor, choc oczywiscie koniec inny. Co do Twojego pytania- studiuje psychologie i powoli dociera do mnie, jak bardzo wszyscy jestesmy podatnymi stworzeniami na autosugestie, jak nasze mechanizmy obronne skutecznie wypieraja zle mysli, na korzysc tych lepszych, choc nie zawsze zgodnych z prawda :)

dlatego niejako dobrze, ze rezyser wyraznie pokazal, jak balsamicznie zadzialala na nieszczesliwca lagodzaca milosc Sandry, ktora wystarczyla, zeby sie przekonal do niej, odkryl szczescie (o ktorym wiele zlamanych serc w takich momentach zapomina)- to swiadczy wg mnie nie o okolicznosciach (czyli innej, choc gorszej alternatywie do zycia z Michelle), tylko o nowym swietle w tunelu. Choc oczywiscie wciaz niewiadomo, jakby sie zachowal, gdyby Michelle jednak sie namyslila.
pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones