PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623184}

Kocia ferajna

Don Gato y su pandilla
5,8 344
oceny
5,8 10 1 344

Kocia ferajna
powrót do forum filmu Kocia ferajna

Niezły film, zasługuje na ocenę powyżej piątki. Wiadomo, że do tego typu rzeczy podchodzi się tak, że jacys ludzie kupili licencje kultowej animacji, na której ja i reszta rocznika 90, 80 się wychowywało i pewnie wyjdzie z tego zyskowny gniot. W tym przypadku tak nie było! Film trzyma poziom Tolek Cacek(ja sie na tej wersji dubbingu wychowałem) nadal jest tym sprytnym i elokwentyn kotem, który stara się korzystac z życia na wszystkie dobrze znane sposoby. Wydaje się, że tacy sami pozostali też jego kumple. Humor, jest największym plusem tego filmu, odpowiednio dozowany i podany tak jak w oryginalnej produkcji H&B. Fabuła mimo tego, że zdeczka naciągnięta, nie jest najgorsza i w niektórych momentach cieżko przewidzieć co się wydarzy.Intrygujaca była oprawa wizualna (przyrównana do Jeża Jerzego), aczkolwiek po obejrzeniu całości wyglądała dosyć dobrze, świetnie odwzorowany NY nawet słynny zaułek tym razem pokazywany z różnych perspektyw przypomina ten z naszego dzieciństwa (chyba tylko budka telefoniczna jest po przeciwnej stronie). Postacie zarówno te główne jak i przypadkowi przechodnie, mieszkańcy miasta miasta również zachowały swoją oldschoolową charakterystykę.

Naprawde całkiem niezły powrót po blisko 50 latach. Ciekaw jestem czy film bedzie miał swoją premierę w Polsce, bo na to zasługuje, gdyby do tego doszło, możecie spokojnie zabierać swoich potomków, czy samemu przypomnieć swoje dzieciństwo gdyż film jest tego warty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones