PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623184}

Kocia ferajna

Don Gato y su pandilla
5,8 344
oceny
5,8 10 1 344

Kocia ferajna
powrót do forum filmu Kocia ferajna
ocenił(a) film na 6
1234567892

szczerze to wątpie czy w ogóle będzie. Jeżeli znalazłbyś napisy w wersji angielskiej, to może mógłbym się zabawić w tłumacza

1234567892

Chcesz żeby ten syf u nas wyszedł ? Dobry żart.

ocenił(a) film na 6
crazy_race

może napiszesz coś więcej o filmie, a nie tylko puste słowa

zulombo

W tym przypadku wolę wierzyć brytyjskim krytykom którzy jak jeden mąż mieszają animację z błotem. Spójrz tylko gdzie to zostało zrobione ? W Meksyku przez nieznane studia animatorskie pracujące głównie dla telewizji. Ten film to nic innego jak gówniany spin-off od popularnej kreski Hanna Barbery stworzony na szybko ponieważ animacje komputerowe dobrze się teraz sprzedają. Niszowa (hiszpańska) obsada głosów, prosta animacja, słaby scenariusz, nieśmieszne żarty i oczywiście zbędne 3D by przyciągnąć najmłodszych. To nie jest Kocia Ferajna na której się wychowałem.

ocenił(a) film na 6
crazy_race

Jestem po połowie filmu i póki co bardzo mnie śmieszy. Pomysł aby tło było animowane komputerowo, a postacie ręcznie rysowane jest wg mnie genialny.
17 Lutego czyli w Światowy Dzień Kota zostaną udostępnione polskie napisy do filmu.

zulombo

Strasznie łatwo cię zadowolić.

ocenił(a) film na 6
crazy_race

Wytknę ci 2 rzeczy
"wolę wierzyć brytyjskim krytykom" czyli filmu nie widziałeś.
"Ten film to nic innego jak gówniany spin-off". To nie jest spin-off. Zerknij sobie na wikipedii co znaczy to określenie.
Co do filmu. Scenariusz filmu jest dużej mierze oparty na tym co mieliśmy w serialu. Póki co zauważyłem nawiązania do odcinków: Wakacje na Hawajach i Maharadża z Pookajee.

zulombo

Ale fakt pozostaje faktem, animacja została zrobiona szybko i na odwal, po jak najmożliwiej najniższych kosztach przez niedoświadczoną obsadę. Widać to już w pierwszych minutach filmu, widać to w prostym i sztampowym scenariuszu. Ja traktuje to jako spin-off, bo film nie jest to produkcją Warner Bros, Cartoon Network czy kogokolwiek kto pracował dla nieistniejącego dzisiaj studia Hanna-Barbera.

ocenił(a) film na 5
crazy_race

Najbardziej się oberwało poczciwemu Dybkowi, który nawet go nie przypomina. Animacja może jakaś fatalna nie jest, ale mnie jakoś rażą starocie w nowym stylu.

Dawno serialu nie oglądałem, ale w filmie odczuwalny jest recykling. Sama historia zaczyna się od przyjazdu maharadży rozdającego rubiny, czyli motywu z bodaj drugiego odcinku serialu.

ocenił(a) film na 6
zulombo

W końcu przetłumacyzłem film, Zainteresowanych zapraszam na prv

zulombo

Film będzie jutro ;) Możesz sobie obejrzeć: http://www.teletoonplus.pl/program/41820/kocia-ferajna

ocenił(a) film na 6
fanowaty

Ale jaja :D Szkoda, że nie mam tego kanału i szkoda, ze w reklamówce nie słychać głosów postaci. Już myślałem, ze żaden dystrybutor nie zainteresuje się tą animacją. Wielkie dzięki za link. :D

zulombo

:) Będę se oglądać... Szkoda, że nie masz. Pozdrowienia

ocenił(a) film na 6
fanowaty

Gdybym wiedział, że film dostanie polską wersję to pewnie bym rok temu uczył się na sesję zamiast tłumaczyć film.... co ja gadam. I tak bym go przetłumaczył. Będę wdzięczny o jakiś komentarz jutro do filmu. Czy głosy są te same co w serialu i czy tłumaczenie jest zabawne.

zulombo

Ok, napiszę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones