PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809454}

Kod 8

Code 8
5,9 11 877
ocen
5,9 10 1 11877
Kod 8
powrót do forum filmu Kod 8

Dobry!

ocenił(a) film na 8

Bardzo lubię takie SciFi. Wyważone, niemal kameralne, ale z wciągającą akcją i ciekawymi postaciami, a przy okazji dające trochę do myślenia. Bardzo przyjemnie oglądało mi się ten film. Fanom gatunku powinien się spodobać.

georgelucas85

Mam dokładnie takie same odczucia i opinię po właśnie obejrzeniu go.
Obawiałem się, że będzie to kolejny tytuł klasy C z kiepską fabułą i nijaki postaciami, a tymczasem naprawdę miłe zaskoczenie i moim zdaniem można by z tego niezły serial pociągnąć, mimo że sam motyw osób o ponadnaturalnych zdolnościach nie byłby niczym nowym. Ale z ciekawymi historiami i dobrze dobraną obsadą fajnie by się go oglądało.

georgelucas85

Film naprawdę zjawiskowy i kapitalny w szczególności jak na kanadyjskie sci-fi. Świetnie zrealizowany, fabuła wciągająca i ta muzyka.... wszystko bardzo dobrze zgrane. Polecam

georgelucas85

Ogólnie tyłka nie urywa. Takie połączenie serialu Colony ze scenariuszem z Arrow. Strasznie głupi i irytujący wątek tej mulatki - uzdrowicielki a końcowa scena ze spotkaniem w więzieniu najwyraźniej ojcem to już nie wiem po co została dodana. Myślę, że 5/10 to dobra ocena dla tego filmu.

ocenił(a) film na 5
Taio

też tak myślę...

ocenił(a) film na 8
georgelucas85

też mam takie odczucie, włączyłam z ciekawości i rzeczywiście wciąga i tak sobie myślę, że właściwie zakończenie odnośnie Connora jest najlepsze, bo już myślałam że uratuje wszystkich i wszystko

ocenił(a) film na 6
AlchimisteV

Nie wiem skąd miałeś takie wrażenie (pewnie nie oglądałeś za uważnie), bo on
UWAGA, spoilery poniżej:
nikogo nie uratował...
Darowanie życia komuś, kto nie nastaje na życie innej osoby, nie oznacza że kogoś się uratowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones