PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9928}

Kod dostępu

Swordfish
6,8 41 379
ocen
6,8 10 1 41379
5,1 8
ocen krytyków
Kod dostępu
powrót do forum filmu Kod dostępu

chrzanicie glupoty

użytkownik usunięty

przeciwnicy takich filmow jak Swordfish zapominaja chyba ze nie kazdy film jest krecony po to by zdobyc oskara.Idac na ten film przeczytalem krotki opis wiec wiedzialem czego sie spodziewac i sie nie zawiodlem.Dostarczyl mi on przedniej rozrywki przez 2 gdz. i jak czytam ze film ten jest "denny " lub "klasy B" to odrazu wiem ze mam doczynienia z ludzmi ,ktorzy totalna katastrofe jaka byl " Qvo vadis " nazywaja arcydzielem polskiej kinematografi. Takie samo zdanie mam o gosciu ktory pisal recenzje tego filmu niejakim Kaminskim i male przeslanie do niego : facet !!! chrzanisz glupoty !!! wez sie lepiej za uprawe ogrodka a nie za pisanie recenzjii.

użytkownik usunięty

g... prawda!
nie masz racji chlopie... ja gdzies przeczytalem ze ten film mial aspiracje bycia podobnym do pulp fiction. i to co zobaczylem bylo po prostu zalosne... nie mowiac o calkowicie dennej fabule zupelnie niepotrzebnie rozszerzajacej sie na jakies dalsze watki (np. corka glownego bohatera).wlasnie aspiracje rezysera- do tego zeby ten film byl czyms wiecej - zgubily ten film. gdyby nie to bylby cool. wspaniale babki i efekty specjalne. zwlaszcza na poczatku filmu z wybuchem zakladniczki. to denny film, w swojej kategorii plasuje sie na jednym z ostatnich miejsc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones