PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737004}

Kodeks sprawiedliwego

Code of Honor
4,5 844
oceny
4,5 10 1 844
Kodeks sprawiedliwego
powrót do forum filmu Kodeks sprawiedliwego

Jeżeli widzę tą jakże wielką i kasową postać na okładce lub reklamie filmu z góry wiem, że należy go obejść szerokim łukiem bo to 1,5h wyjęte z życiorysu. Powoli lecz jakże stanowczo i zdecydowanie do hollywoodzkich bestselerów dołączają Willis i Cage, przykro na to patrzeć ale zasada jest niezmienna-film ma się sprzedać.

ocenił(a) film na 5
mastekvip

Nie wiem jak taki świetny aktor i mistrz sztuk walki może doprowadzić się do takiego stanu, niegdyś dobry i wysportowany teraz tłusty jak dzik.

xlandia1

Nie chcę upolityczniać oczywiście ale np.Kwaśniewski czy Piskorski, tacy chłopcy malowani a jak ładnie spączkowali, Seagal idento, od dobrobytu chyba, jak gonisz króliczka to jest ciekawie ale jak go złapiesz to nie ma za kim biegać.

mastekvip

Komercja panowie, komercja, czasy świetności Seagala przeminęły wraz z Niko albo my się starzejemy :( Nadrobiłem zaległości co do Cage`a -w Army One pokazał znów styl, ale po USS Indianapolis znów mam mieszane uczucia. Producenci stawiają chyba na świeżą i młodą krew ale np. DiCaprio nigdy nie zagrał w żadnym gniocie hmm... może American Film Institute opublikuje Top 50- gasnących gwiazd kina;)

ocenił(a) film na 5
mastekvip

Ale tak w ogóle nie wiem co się z nim stało. Film "protektor" jest dość nowy a jeszcze można filmem nazwać a to co teraz kręci to brak słów

mastekvip

Nie zgodzę się co do zdania, że czasy świetności tego Pana przeminęły wraz z Nico - Nico był debiutem, nakręcił (albo raczej z Nim nakręcono) jeszcze sporo fajnych akcyjniaków/mordobić - skończył się tak naprawdę na Mrocznej dzielnicy (Exit wounds) - ale też był to ostatni film hollywoodzki (czytaj z dobrym rzemieślnikiem za kamerą i z w miarę przyzwoitym budżetem) z tym Panem...Cóż lata lecą, czasu nie zatrzymasz, sprawności z wiekiem nie przybywa, a jeśli facet bazuje na sprawności/sporcie/sztuce walki, w której bez wątpienia był mistrzem, to musi się liczyć z tym że się po prostu "przedatuje" - podobnie mają panie, których jedynym atutem jest uroda/długie nogi, duże silikonowe cycki - obecnie taka Pamela Anderson, czy na naszym rodzimym podwórku Kasia Figura (choć ta w pełni naturalna - za młodu śliczna - mokry sen dojrzewającego nastolatka, obecnie kaszalot i paszczur) ozdobą ekranu czy seksbombą raczej już nie będzie...Stallone, Van Damme, Arnold czy Lundgren jeszcze jakoś się trzymają (nadludzkim wysiłkiem, hormonalną terapią zastępczą i generalnie zmasowaną farmakoterapią

mastekvip

Ze wszystkich filmów w jakich grał najbardziej podobała mi się "Krytyczna decyzja". Na plakatach jego imię i nazwisko wielkimi literami na pierwszym miejscu.... i zginął w pierwszych minutach filmu. Chwała mu za to bo dzięki temu heroicznemu czynowi uratował całkiem niezły film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones