PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608201}

Kolejny szczęśliwy dzień

Another Happy Day
6,7 3 737
ocen
6,7 10 1 3737
Kolejny szczęśliwy dzień
powrót do forum filmu Kolejny szczęśliwy dzień

dramat, dramat, dramat - te słowa Cisną się na usta i nie sposób zapomnieć podczas oglądania filmu do jakiej kategorii filmów należy. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale film jest to szpiku kości realny. temat osadzony w rodzinnych problemach i zachowaniach. tragizm kobiety, rola matki, ciężka młodzież - to tylko niektóre z tematów w nim poruszonych, co nie znaczy akceptowanych.. co nie znaczy tłumaczonych.. co nie znaczy nam obcych. Przyznam ze początek nie zapowiadał się interesująco ale całość jest naprawdę dobra. I tak sobie myślę: ta moja rodzinka nie jest taka najgorsza :)

ocenił(a) film na 7
MissBetsy

Odpowiadam sama sobie - jest dobrze :) Dodam że obecność Demi nie podnosi mojej oceny i wg mnie nie wpływa nawet w ułamku na wartość filmu

ocenił(a) film na 7
MissBetsy

To teraz ja Ci odpowiem (trochę późno, ale cóż ).:-) Obejrzlamam sporo filmów, lepszych, gorszych, średnich, ale jedynie dwa filmy sprawiły, że miałam problem z wystawieniem oceny. To jest właśnie jeden z nich.
Ten film jest po prostu tak prawdziwy, że momentami aż mnie to boli. Bohaterów wielu, problemów jeszcze więcej, a każdy odrębny. Nie chciałabym tego mówić, ale takie są realia - myślę, że większość widzów znajdzie w nim coś sobie znajomego i zapewne wielu zacznie się przekonywać do swoich rodzin:-)
Film ma bardzo ciekawa fabułę, gra aktorska równeż na poziomie. Porusza istotne problemy i niestety obrazuje to, co coraz częściej staje się codziennością .
Ogółem 7/10. Wahalam się pomiędzy 7 a 8 ale czegoś mu brakowało, pomimo wymienionych plusów:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones