PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117146}

Kolekcjonerka

La collectionneuse
7,3 2 039
ocen
7,3 10 1 2039
7,2 10
ocen krytyków
Kolekcjonerka
powrót do forum filmu Kolekcjonerka

Dla mnie jeden z 3-4 najlepszych filmów Rohmera. Bardzo lubię jego filmy gdzie pozornie niewiele się dzieje, bohaterowie się snują, prowadzą długie dysputy, szukają miłości. Wciągnął mnie ten klimat spokoju i nieśpieszne opowiadane historie. Nie dla fanów kina akcji.
Oczywiście 10 pkt.

krdor

Czy masz może ten film, albo możliwość jego nagrania i potem wymienienia się?
Jeśli tak to daj znać, bo bardzo chcę go zobaczyć!

Z góry dzięki!

ocenił(a) film na 10
bardotek69

Mam ten i jeszcze ok. 10 filmów Rohmera nagrywanych z telewizji. Przez wiele lat nagrywałem każdy film Rohmera, który pojawiał sie w tv. Początkowo na VHS teraz na DVD [większość filmów z Vhs też stopniowo zgrywam sobie na DVD - jakość jest taka jaka jest]

krdor

a czy jest jakas mozliwosc skontaktowania sie z Toba w sprawie filmow Rohmera ? :)

Pzdr

Mikola

ocenił(a) film na 9
mmikola

Witam, czy jest możliwość skontaktowania się w sprawie filmów? Ewentualnie może posiadacie wiedzę gdzie obejrzeć online pl? Pozdrawiam

krdor

Posiadasz może napisy do tego filmu??

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

nie mam

krdor

Czyli co masz wersję z lektorem? Czy po angielsku oglądałeś?

Dziuchni91

"Mam ten i jeszcze ok. 10 filmów Rohmera nagrywanych z telewizji. Przez wiele lat nagrywałem każdy film Rohmera, który pojawiał sie w tv. "

Jeżeli było to z polskiej telewizji to z lektorem. Jeżeli nie to pewnie po francusku, gdyż taki jest oryginalny język tego filmu, żaden angielski.

Wystarczy czytać ze zrozumieniem.

bardotek69

Hej :) Ale czy napisał on z jakiej telewizji on nagrywał ten film?? Mógł on równie dobrze lecieć na BBC lub innym anglojęzycznym kanale.

Wystarczy analitycznie pomyśleć Panie wiem wszystko o niczym.

Dziuchni91

No tak, rzeczywiście, zapewne ze wspaniałym brytyjskim dubbingiem!

Zwracam honor;)

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

Nagrywałem wiele lat temu z TVP 1 lub 2; oczywiście z lektorem.

krdor

O!

bardotek69

Również zwracam honor :)

BTW: Kiedy to musiało być że na TVP 1 lub 2 puszczali takie filmy :) Ach ta pieprzona era techno :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones