PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32519}
7,7 287
ocen
7,7 10 1 287
Kolor zachodu słońca
powrót do forum filmu Kolor zachodu słońca

To jeden z Tych filmów

ocenił(a) film na 10

Najbardziej lubię przez przypadek odkryć interesujący, magiczny film którego nie planowałem oglądać, ba o którym nic nie wiem a gdy pierwszy raz na niego trafiam nie mogę się już oderwać. Jeśli lecą takie w telewizji - przeważnie jest to późna pora i są niezapowiedziane. Kilka lat temu trafiłem właśnie na ten film przez taki właśnie zbieg okoliczności. Jest on magiczny i niesamowity a przy tym niesamowicie ciepły. Oglądając go czułem tę jakże nieczęstą przyjemność z którą niesie tak miła niespodzianka jaką jest tak fantastyczne a przy tym skromne dzieło. Naprawdę niesamowity klimat. Wypada mi tylko polecić każdemu kto pragnie śnić na jawie wpatrując się w ekran i chłonąć każdą minutę ze szczerą i beztroską przyjemnością. Albo nie! Niech każdy odkryje tak jak ja ten film przypadkiem. Przyjemność bedzie wtedy większa:)

ocenił(a) film na 9
plusq

Podobnie jak kolezanka ;) trafilem na ten film przypadkiem, kilka lat temu w TV (ale lecial w poludnie xD )i pamietam ze mnie oczarowal. Teraz probuje go gdzies znalesc ale niestety nie moge ;/ Jakby ktos widzial gdzies ten film w necie to bardzo prosze o kontakt ;D

Strzalek21

film wyszedl w skandynawii kilka lat temu i doslownie za 20 zl mozna go bylo kupic na okazyjnych wyprzedazach. nie pamietam niestety czy mial angielskie napisy... polskich na pewno nie bylo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones