PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539342}

Kolorowe ptaki

For Colored Girls
7,2 1 956
ocen
7,2 10 1 1956
Kolorowe ptaki
powrót do forum filmu Kolorowe ptaki

Przede wszystkim dziwi mnie ta zenujaco niska ocena dla tej produkcji. Kazdy pisze, ze daje 8, a srednia jest tylko 6,8, ktora z reszta jest nieadekwatna do poziomu filmu. Obraz posiada bardzo dobra gre aktorska, wciagajaca fabule, dobra muzyke i porusza ciezkie tematy, dajac przy tym wiele do myslenia. Mozna powiedziec, ze jest to prawie film "perelka" wsrod dramatow, ale jednak jest male zastrzezenie... chodzi o monologi glownych bohaterek, ale to juz chyba wiekszosc forumowiczow o tym wspominala. Sa troszke nudne i przedluzaja sie, ale skoro jest to adaptacja sztuki teatralnej to sie nie dziwie. Ogolnie jednak szczerze polecam, moim zdaniem film jest jednym z lepszych w swoim gatunku... 8/10

ocenił(a) film na 4
Bambim

A jaki to gatunek?

ocenił(a) film na 8
Krzypur

jest napisane :-)

ocenił(a) film na 4
Bambim

Na FW bardzo często się mylą, bo zżynają z IMDb, a tam - tak jak producent każe. Dla mnie jest to dramatyczny melodramat dramatyczny pikujący w stronę "Płaczmy z gwiazdami".

ocenił(a) film na 8
Krzypur

tu sie zgodze, dlatego nigdy nie kieruje sie ocenami na IMDb czy Filmwebie. Po obejrzeniu wystawiam swoja, czesto pokrywa sie ona z ta na Filmwebie, ale te z IMDb sa czasami kosmiczne. Rowniez nie za bardzo wierze w te gatunki filmowe na Filmwebie, bo w rzeczywistości czesto są zupełnie inne.... Kolorowe ptaki - jak dla mnie dramat obyczajowy

ocenił(a) film na 4
Bambim

Tak też można - znaczenie różnić się w ocenie. Nie o gusty tu chodzi - moim zdaniem - ale o określone upodobania tematyczne, światopoglądowe czy estetyczne. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Raczej o brak wrażliwości albo prymat estetyki nad etyką.

ocenił(a) film na 4
Chris_Sharma

Raczej o podatność na kicz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones