PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539342}

Kolorowe ptaki

For Colored Girls
7,2 1 956
ocen
7,2 10 1 1956
Kolorowe ptaki
powrót do forum filmu Kolorowe ptaki

Podobny film

ocenił(a) film na 8

Mam pytanie, ponieważ poszukuję filmu w podobnym klimacie, a przypomniał mi się jeden, który
kiedyś widziałam, niestety niecały, więc niewiele pamiętam, nawet tytułu ani aktorów, po których
mogłabym go znaleźć. Fabuła na podobnej zasadzie - kilka przeplatających się wątków o
problemach czarnoskórych kobiet, pamiętam niestety tylko jeden - bohaterka jest maltretowana i
bita przez własnego męża. Drugi wątek dotyczył, jeśli się nie mylę, matki samotnie wychowującej
dziecko. Czy ktoś może kojarzy takowy film? ;]

Eruaniel

http://www.filmweb.pl/film/Czekaj%C4%85c+na+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-1995-4796

raczej nie myślisz o tym filmie, ale z pewnością należy do tej samej "rodziny" (dwie wielkie piosenkarki, opowiadający historie czarnoskórych kobiet, nie najwyższej klasy, ale na tyle ujmujący, że nie sposób na to zwracać uwagę, idealny do lampki wina pod kocem). klimat podobny, nie tak ciężki, ale równie przyjemny. jeżeli można go tak nazwać.

Eruaniel

Polecam film "Pięć" (Five) w reżyserii Jennifer Aniston, Patty Jenkins, Demi Moore, Alicia Keys, Penelope Spheeris, jak również "Pięć filmów o szaleństwie" (Call Me Crazy: A Five Film) w reżyserii Laura Dern, Bryce Dallas Howard, Bonnie Hunt, Ashley Judd - powinny Cię zainteresować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones