PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247703}

Kolory życia

Local Color
6,7 567
ocen
6,7 10 1 567
Kolory życia
powrót do forum filmu Kolory życia

Słaby

ocenił(a) film na 4

Zachęciły mnie pozytywne recenzje, ale po obejrzeniu nie dziwi mnie, że nie znalazł dystrybutora. Jeden z tych obrazów, ktore nie wnoszą w zasadzie nic, zrobiony na odwal, nie zapadający w pamięć na dodatek z dość przecietnym aktorstwem ( jak mnie Liotta ostatnimi czasy denerwuje ... !) No a tym co jest chyba najgorsze jest straszliwa stereotypowość. Alkoholik pochodzenia rosyjskiego rzecz jasna, niemal cały czas chodzi z flaszką i pije, ale nie brak mu mądrości. Kobieta po przejściach, no i główny bohater który jest schematycznym wrażliwym malarzem nie rozumianym przez rodzinę... też bardzo słaba rola... chłopak po prostu irytuje. Do tego Perlman, który też zaczyna grać w coraz większych szmirach. ( Z resztą razem z Liottą widziałam ich ostatnio w jakimś szajśie Uwe Bolla więc co tu dużo mówić...) No i oczywiście nieco łzawe zakończenie. Typowo dla amerykańskiej tv, odradzam.

ocenił(a) film na 7
vitari17

Najbardziej irytuje w filmie wpleciony na siłę motyw "miłosny". Nie wiadomo skąd, nie wiadomo dlaczego ani jak nagle okazuje się że główny bohater pała wielką miłością do wiejskiej niewiasty. WTF?
Generalnie film uważam za dobry - warto było obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones