PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32353}

Kolory raju

Rang-e khoda
7,7 3 417
ocen
7,7 10 1 3417
8,3 3
oceny krytyków
Kolory raju
powrót do forum filmu Kolory raju

9/10

ocenił(a) film na 8

Zachwyt: Złapać wiatr..., zrozumieć mowę ptaków...., poczuć Boga.... Zobaczmy oczami duszy kolory raju jakim jest Iran.

Interpretacja: Niewidomi często są ludźmi uzdolnionymi w wielu dziedzinach. Posiadają dary dostrzeżenia piękna otaczającego go świata. Dla zdrowych osób stają się ciężarem. (ale mi interpretacja.... niech mnie kule biją)

Ocena: Dobre wykonanie. Piękne, malownicze zdjęcia i tam muzyka.....(ach). Bardzo dobra reżyseria i gra aktorów. Ale scenariusz \... oj NIE!
Minusy: W scenariuszu było wiele niedoskonałości. Puste nie znaczące nic często tajemnicze sceny. Dziwna końcówka. Można odnieść wrażenie, że wprowadzona dramaturgia na siłę.... Drobne błędy logiczne w reżyserii ale przemilczymy to (po co się doczepiać).

Reasumując: Wspaniała pełna piękna i poezji opowieść która bardzo przypadła mi do gustu.
Ocena obiektywna: 8/10
Ocena z uwzględnieniem mojego gustu(+/- 1): 9/10

ocenił(a) film na 8
KYRTAPS

Polecam wszystkim którym do gustu przypadły "Kolory raju", Hiszpański podobny film. Również prosta historia chłopca... http://www.filmweb.pl/Film?id=104744 [www.filmweb.pl/Film?id= ...] "Język motyli"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones