PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32353}

Kolory raju

Rang-e khoda
7,7 3 415
ocen
7,7 10 1 3415
8,3 3
oceny krytyków
Kolory raju
powrót do forum filmu Kolory raju

Boże, dziękuję Ci za takich twórców i TAAAKIE FILMY!!! Smutny, ale piękny film, o pokonywaniu przeciwnosci. Mały bohater obwinia swoje kalectwo za to,że ojciec go nie kocha. To doprowadza do tragedii. Koniecznie!!!!

użytkownik usunięty
menshikov

Jest to piękny film o potrzebie miłości,
poszukiwaniu jej, odrzuceniu samotności o tym, że czasami to wszystko mamy w zasięgu ręki tylko nie potrafimy tego dostrzec wystarczy tylko dać coś od siebie by nie było za późno co niestety nie jest mocną stroną człowieka.
Film ten wyróżnia się swoją naturalnością i życiowym przekazem, uniwersalną prawdą o życiu
bo opowiedziana w nim historia mogła sie wydażyć w każdym miejscu na ziemi w naszym realnym świecie w naszej kulturze i dlatego się z nim identyfikujemy. ERang-e Khoda jest jak by baśnią (bajeczne kolory widoki) nie z tego świata (inna kultura tradycja) lecz bajką nie jest gdyż bajki z reguły kończą się ............... . A tu pozostaje
znak zapytania na który sami musimy sobie odpowiedzieć.
Gorąco polecam

ocenił(a) film na 10

Cudowna opinia z którą się całkowicie zgadzam. ;)
Właśnie ta obca kultura, inny klimat czy piękne krajobrazy nie zmyli Was ani przez chwile-to nie jest w tym filmie najpiękniejsze.
Dla mnie cudowna jest prosta prawdziwa historia o prawdziwych ludziach ich prawdziwych pięknie pokazanych emocjach i uczuciach. W okół nas gdybyśmy się tylko rozejżeli pełno jest takich wydażeń ale pokozać je tak prawdziwie i pięknie to jest prawdziwe mistrzostwo. Film który zostaje w nas na długo. Dla mnie arcydzieło kina, uczucia wywołuje takie jak najlepsze filmy Kszyśka Kieślowskiego.
POLECAMY !! ;))

ocenił(a) film na 8
menshikov

Ja również apeluje: Więcej takich filmów!!!

ocenił(a) film na 8
menshikov

podpisuje się pod powyższym...a dla mnie jeszcze istotne w ocenie tego filmu jest to, że jest on zrozumiały, kiedy się go tylko "słucha" (w większości filmów bez wizji jest to naturalnie bardzo trudne.) tutaj historia opowiadana jest w znacznej mierze dźwiekami jakie docierają z otoczenia i kwestiami bohaterów, słyszalam jak niewidome dzieci przekazywały swoje wrażenia z tego filmu - bardzo im się podobał, mnie też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones