PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4064}

Kolory

Colors
6,7 2 350
ocen
6,7 10 1 2350
Kolory
powrót do forum filmu Kolory

Wczoraj, tj. 30.01.2010 lecial w Ale Kino
Dobry film, realistyczny, bez jakis kretynizmow w rodzaju: "zabili go i uciekl". Widac, ze temat gangow made in USA dla rezysera / producenta nie jest obcy. Film w swietny sposob pokazuje caly brud i syf tamtego swiatka przestepczego. Dobra gra aktorska.

ocenił(a) film na 10
Neko_

Czy w Ale Kino miał jakieś polskie napisy lub lektora? Bo do tej pory nie
można było nic takiego znaleźć do tego filmu.

_redrum

film jest wyświetlany w ALE KINO z polskim lektorem

ocenił(a) film na 7
kuba910

Nie do końca. Można sobie wybrać wersję z napisami lub z lektorem ;)

ocenił(a) film na 6
Neko_

No nie wiem czy aż tak realistyczny. Trochę jednak mi ten film przypomina typowe holywoodzkie produkty. Dużo tu akcji, pościgi są kręcone bardzo widowiskowo, dialogi nie są zbyt skomplikowane. Podoba mi się że film jak na swoje lata dość oryginalny, oraz wciąga. Ale z tym pomysłem mogło wyjść coś więcej, a tak mamy obraz wyłącznie niezły. Sean Penn niestety mnie zawiódł, dostał bardzo ciekawą postać żółtodzioba, cwaniaka i narwańca, ale troszkę oszczędnie ją wyrażał i to jego niekończące się poprawianie fryzury wkurzało. Robert Duvall dużo lepiej, zagrał przekonywująco, pewnie i nie irytował w żaden sposób. Całość oceniam na 6/10.

ocenił(a) film na 6
Lucky_luke

Muszę się zgodzić dodając to, iż koncept filmu miał na celu przybliżenie perypetii tytułowych Kolorów/Barw czyli dwóch najsilniejszych gangów z LA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones