PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313720}

Komórka

Cell
4,4 8 959
ocen
4,4 10 1 8959
Komórka
powrót do forum filmu Komórka

KATASTROFA!

ocenił(a) film na 1

Obejrzałem i powiem tak: KA-TA-STRO-FA! Miałem nadzieję, że to nie będzie ekranizacja na poziomie "Łowcy snów", ale niestety grubo się rozczarowałem. Wszystko tu leży. Reżyseria, scenariusz (którego zresztą współtwórcą jest sam King), obsada i te efekty specjalne rodem z filmów klasy B. Film od początku idzie innym torem niż książka. Akcja w książce z tego co pamiętam zaczyna się w sklepie,a tu mamy siekę na lotnisku. Zrobili to chyba po to, by od razu pokazać ogrom 'pulsu'. Ogólnie żaden aktor się nie broni ;/ Cusack gra od kilku lat wszystko z tą samą zadręczoną miną, Sami nie wspina się zbytnio na swój ustanowiony poziom chyba dlatego, że mu się nie chcę albo po prostu dali mu za mało hajsu lub, gdy wszedł na plan zobaczył, że ma do czynienia z amatorami. Jedynie Anthony Reynolds, którego zresztą widzimy na ekranie krótko oddał wiarygodnie człowieka, któremu 'puls' robi w głowie mieszaninę. Reasumując jestem zawiedziony, bo miałem Wielkie nadzieję, że wyjdzie z tej ekranizacji coś dobrego, ale jak wiadomo nadzieja matką głupich. Pozdrówki, nie oglądajcie tego! ;)

Looter

Zgadzam się! Film miał potencjał, który nie został wykorzystany.

ocenił(a) film na 3
Looter

Adaptacja powieści Stephena Kinga , dobra obsada. "Komórka" wow ;)
Oglądałem ... przez palce, ale jednak. Niestety, do końca nie dotrwałem . Taka ta komórka, jak u JQ motorolka z klapką ;D

ocenił(a) film na 1
Looter

Zgadzam się w 100%. Na tym filmie powinna być naklejka: "Nie oglądać! Tylko dla kretynów" albo "Niezamierzona komedia o zombie".

ocenił(a) film na 7
Looter

Kolejny oceniający filmy na 1. No wy to jestescie jak stonki. Na 1 to mozesz oceniac wieczorne wydania wiadomosci albo 365 dni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones