PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6820}
7,1 28 728
ocen
7,1 10 1 28728
5,8 5
ocen krytyków
Komedia małżeńska
powrót do forum filmu Komedia małżeńska

;)

ocenił(a) film na 8

To były Polskie komedie. ;) Można oglądać kilka razy, a i tak dalej śmieszą :)

ocenił(a) film na 10
Monika004

JA JUŻ KILKADZIESIĄT CHYBA OGLĄDAŁAM. CÓRKA TEŻ OGLĄDA. WYSŁAŁA MI SMS-a I/mieszka w Manchesterze jak ja/ JESZCZE NAPISAŁA,CYTUJĘ "ja to moge ogladac bez konca". TO TAK JAK JA.

ocenił(a) film na 8
maggie_6

Dokładnie, komedie których nigdy się nie zapomni :) i chętnie do nich wróci ;)

Monika004

Lubię, gdy ciasto się przypala, bo wtedy nikt nie chce jeść i wszystko zostaje dla mnie - heh, takich tekstów nie da się zapomnieć:)

LeiaSkywalker

Albo "odbierz telefon - ja wczoraj odbierałem..."

ocenił(a) film na 8
maggie_6

Zwłaszcza pierwsza połowa jest genialna!

ocenił(a) film na 7
Monika004

szkoda, że już takich nie robią eh :)

xChouchoux

Bez komputerów, strzelaniny, wulgaryzmów, a taki świetny film - rzeczywiście, nie wiem dlaczego kino odeszło w kierunku jakichś obrazów bez treści. tu była super obsada i te dzieciaki.... serial można było z tego zrobić komediowy, bo teksty mieli nieśmiertelne

ocenił(a) film na 8
xChouchoux

Niestety....

ocenił(a) film na 8
Monika004

Mam tak samo!

ocenił(a) film na 8
Monika004

I ja mam to samo, w ogóle czuję zawsze szczególny sentyment do tej bardzo prostej, nieco przejaskrawionej komedii, która niewątpliwie ma swój smaczek i urok. Piękne cytaty, sceny, rozśmieszające dialogi. Miodzio! :))) Pozdrawiam! :)

Monika004

Momentami jest trochę smutna i z elementami melodramatu, ale jak na komedię przystało, dobrze się kończy.

Trochę przerysowana, ale generalnie sporo z życia wzięte - gdy to oglądałem, też przypominały mi się sytuacje, że łazienka jest zajęta, a rodzice śpieszą się do pracy, a ja i siostra do szkoły albo na zajęcia. W sumie inteligentny film, choć nie ma zbyt wielu śmiesznych sytuacji - powiedziałbym, że bardziej pogodny niż zabawny.

Monika004

I te teksty dzieciaków.... nieśmiertelne. Super film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones