PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6820}
7,1 28 683
oceny
7,1 10 1 28683
5,8 5
ocen krytyków
Komedia małżeńska
powrót do forum filmu Komedia małżeńska

teksty dzieciaków mnie "zabiły"! Bardzo przyjemny film!

allo_Kitty

zgadzam się, mój ulubiony tekst "I tak będziesz miał trądzik".

ocenił(a) film na 7
annik_2

Zgadzam się , miałam też ubaw z młodego , jak ciągle chodził głodny , dzieciaki fantastyczne !

ocenił(a) film na 9
nathalie34

Tekstyy dzieciaków Sa nie samowitee ale mnie osobiscie rozwala za kazdym razem tekst ze czlowiek charuje jak wol chce wrocic do domu gdzie bedzie spokoj jakos tak too byloo :)) niestety ja jestem facetem a tak samo aie zachowuje I wstyd to mowic no ale czasem nie doceniamy kobiet :)

ocenił(a) film na 7
Bartekweb2

Brawo ! Niewielu facetów by się do tego przyznało :D
Zapieprz mamy , praca, dzieci , dom, obiadki i jeszcze zadbać o siebie. To było idealnie pokazane w tym filmie. Często do niego wracam i zawsze bawi niezmiennie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Bartekweb2

I coś tam łupie w kościach czy jakoś tak :D

ocenił(a) film na 9
annik_2

Albo jak telefon dzwonił - "ja odbierałem wczoraj":)

ocenił(a) film na 7
allo_Kitty

A mnie się podobały tak średnio- tzn najmłodszy był super, najstarszy już zdecydowanie mniej, a córeczka zwyczajnie irytująca i sztywna.

użytkownik usunięty
Morska_Bryza

Najstarszy - aktorskie drewno. Czy on zaliczył w ogóle przesłuchanie ? Jakiś syn prominenta chyba.

ocenił(a) film na 7

On i tak był lepszy od "Kasi".

Chyba przede wszystkim chodziło o to by był wysoki.

ocenił(a) film na 9
gunnar_3

Fajnie wyglądał, jak stawał obok Englerta:)

ocenił(a) film na 9
Morska_Bryza

Ja jakoś całą trójkę lubię, nie chciało się wierzyć, ze to była tylko "filmowa rodzina"

Morska_Bryza

Czekałem z troską na pojawienie się wreszcie, choćby pod tym wątkiem, akcentu krytycznego na temat gry dzieci - wreszcie się doczekałem. Młodzi nie grali najgorzej, ale też wiele brakowało do swobody, np. tej swobody i dobrego sprecyzowania roli, jaką wiedzieliśmy w "Czterdziestolatku" w grze syna Karwowskich, Marka.

allo_Kitty

a najstarszy byl najlepszy :)

ocenił(a) film na 9
mania19

I to spojrzenie o głowę niższego Englerta na niego, jak się spierali:) Bezcenne

ocenił(a) film na 7
allo_Kitty

Faktycznie dzieciaki udane,tylko ten najstarszy jakoś taki męczący był.Ciągle chodził skulony,anemiczny taki.Ale w końcu on podobno depresje miał i dlatego taką charakteryzacje odegrał ;).

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Tak tak, najlepiej jak Englert chciał go ochrzanić i stanął z nim oko w oko, o ponad głowę niższy hehe i się lekko zaniepokoił

ocenił(a) film na 7
allo_Kitty

He he,nom synek przerósł tatusia ;)

ocenił(a) film na 9
allo_Kitty

A "krytycy" oceny po 5 lub 6. Normalni ludzie jak zwykle "się nie znają".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones