PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855133}

Komedianci debiutanci

Un triomphe
6,4 974
oceny
6,4 10 1 974
Komedianci debiutanci
powrót do forum filmu Komedianci debiutanci

Troszkę zabrakło...

ocenił(a) film na 7

Film mi się podobał, przedstawiał autentyczną historię, ale zabrakło mi w nim głębszego wejścia w życie więźniów. Gdybyśmy wiedzieli, za co każdy z nich znalazł się za kratkami, moglibyśmy bardziej poczuć ich emocje, motywacje, zrozumieć chwile słabości. Było kilka informacji, ale bardzo płytko przedstawionych. Dodatkowo, skoro to historia oparta na faktach, dobrze byłoby wiedzieć, co stało się z aktorami po wielkiej ucieczce. Złapali ich? Ułożyli sobie życie na nowo? Może sami wrócili? Nie dowiadujemy się tego z filmu (jeśli ktoś ma informację o ich losach, chętnie poczytam). Ponarzekałem, ale pozytywów też jest dużo. Wciągająca historia, świetna główna rola i monolog na końcu, który był nagrywany 3 dni! Na pewno warto obejrzeć, bo to przyjemne kino, ale tak jak w tytule mojego wpisu: troszkę zabrakło. A czego, tak jednym zdaniem? Uważam, że spokojnie możnaby zanurkować w tej historii, a my poczuliśmy wodę ,,tylko" do pępka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones