PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010319}
5,1 472
oceny
5,1 10 1 472
Komisarz Maigret
powrót do forum filmu Komisarz Maigret

Depardieu przekonał się, że jest bardziej francuzem niż rosjaninem? A może komikiem? Filmów z takimi osłami i krętaczami jak on i Seagal nie powinniśmy w ogóle oceniać. Za wcześniejsze porównanie Putina do papieża dam mu 10/10 za najlepszą kreaturę i paskudną mordę w tym przedstawieniu.






















darcobanach

Kretacz bo chcial byc Rosjaninem?a dlaczego by nie, widze ze media glownego scieku zrobily swoje,myslisz ze jak telewizja powie ze mam nie lubic Rosjan to bede nie lubil?Jestes albo platnym trolem ale bezdennie glupi,mam nadzieje ze spelniasz wszystkie zachcianki mordercow ktorzy nami rzadza i oklaskujesz ten chocholi taniec,bez komentarza bo czuje obrzydzenie.

buczzzz

w punkt!

buczzzz

Z chocholim tańcem trafne porównanie. Gdyby tylko takie „zagrożenia” istniały na świecie, że Gerard chce być Rosjaninem... Swoją drogą żaden francuski polityk po wojnie nie napsuł naszej gospodarce tylko, co Macron. PDK.

buczzzz

Widać jaką telewizję pacanie oglądasz, skoro takie bzdety wypisujesz. Jacy mordercy? Sam jesteś pisowcem i głupa na forum udajesz. Kto ci baranie pisze byś rosjan nie lubił? bo ja tu nic takiego nie wyczytałam. Depardieu porównywał Putina do papierza i to nie tylko w mediach, jak nazwałeś, głównego ścieku, którą pewno oglądasz i to nie jest wymysł tylko słowa aktorzyny uciekającego przed podatkami. Po co takie barany jak ty wogóle udzielaja sie na tym forum? By mącić!

buczzzz

Trzeba było nie komentować zanim zacząłeś pisać. Błagam, nie rozmnażaj się.

buczzzz

W punkt

darcobanach

polecam wiadro zimnej wody wewnetrznie (wypic) i zewnetrznie (NA ŁEB). raz dziennie, przez tydzien.
nie trawię gnojkow oślepionych pisowską pseudohistorią, głoszących te androny jako prawde objawioną.

darcobanach

Ale głupi kołtun z ciebie.

NietypowyKonsument

Kto jest głupi? bo nie zrozumiałam tych wywodów. Aktorzyna, który porównał władze Putina do władzy papierza, określony poprawnie jak słusznie zauważono paskudną mordą czy ten idiota co nie trawi gnojków choć sam pewnie nim jest, bo co ma pisowska propaganda do słów aktora. Niech se sam naleje wody na łeb skoro nie rozumie co ktoś pisze. Popieram słowa, że Depardieu to kreatura, bo uciekał przed podatkami do Rosji, właził w dup@ putinowcom i nazywał sie rosjaninem. Jakaś pseudohistoria, androny, mordercy w rządzie ? Czy to forum idiotów?

darcobanach

Od razu wiedziałem, że jak zajrzę na forum, to nie będzie dyskusji o filmie, tylko różne dzbany będą piep.rzyć o polityce i Putinie...

ocenił(a) film na 5
darcobanach

Zgodzę się z tobą co do tego francuskiego szczura, ale nie zgadzam się co do Seagal.

skibaa10

RACJA,Segal to dno i metr mułu

darcobanach

Taka z niego szmata, że mu się przypomina kim jest jak mu wygodnie. Powinien chwycić za karabin i walczyć z "ukraińskimi nazistami" w imię swojej matki rosji. Przestrzeliliby mu czaszkę pierwszego dnia i byłoby jednego śmiecia mniej.

darcobanach

Po co te pierdy pisowski trollu?

darcobanach

Przecież wojnę, kiedy wybuchła skrytykował i nazwał szaleństwem - to po co ten bełkot?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones