PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113725}

Kommando ninja

Long zhi ren zhe
7,3 237
ocen
7,3 10 1 237
Kommando ninja
powrót do forum filmu Kommando ninja

Szukam filmów podobnych do "kommando ninja" (chodzi mi tu o dobre walki) nie podobaja mi sie filmy w stylu american ninja albo revenge of the ninja wiec może ktoś by polecił coś ciekawgo

ocenił(a) film na 8
shawka

Z ninjami to nic ciekawego lepszego od tego filmu na razie nie znalazłem. Mogę ci polecić filmy o podobnych klimatach (Dobre walki) Młody Mistrz, Pijany Mistrz, Pijany Mistrz II, Dragon Lord, 13 Komnata Shaolin, Powrót do 13 Komnaty.

ocenił(a) film na 10
BigBoss

hmmm wiesz co nie wiem czy oglądałeś filmy które napisałeś wyżej ale jak tam gdzies się chowa ninja to chyba to jest Wojowniczy Żółw Ninja , Komnta i powrót do komnaty do w sumie sami Mnisi z Shaolin , a Pijany Mistrz cała to saga to w sumie tylko zwykli wojownicy - Filmy które napisałes przedstawiają walki kung-fu ale nigdzie nie ma tam Ninjy .

ocenił(a) film na 9
SAHIBEK

Przecież on nie pisał, że w tych filmach są ninja ;) Pisał, że to filmy o podobnym klimacie, jest różnica ;)

shawka

Najlepszy film o ninja jaki dotad powstal to "Chinese Super Ninjas". Jest to rowniez najbrutalniejszy film kung fu wszech czasow

ocenił(a) film na 10
shawka

Sprawdź ło ub obejrzyj Shaolin kontra Ninja z 1978

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones