PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853}

Koncert na 50 serc

Music of the Heart
7,1 4 754
oceny
7,1 10 1 4754
5,2 6
ocen krytyków
Koncert na 50 serc
powrót do forum filmu Koncert na 50 serc

Ahh ta meryl streep...

użytkownik usunięty

Gdybym lubila Meryl Streep to film bylby naprawde swietny...ale moja niechec do tejże aktorki wszystko psuje. Wprawdzie zagrala naprawde dobrze to dla mnie film przez nia był niesmaczny choc sam w sobie jak najbardziej.

A skąd też taka niechęć do Meryl Streep ? :P

ocenił(a) film na 7
Joern

no właśnie dziwne że sie nie lubi tak świetnej i naturalnie grającej aktorki.Ja tez kiedysza nia nie przepadałem , ale jak bardziej zainteresowałem sie kinem i obejrzałem z nia jej najlepsze filmy to doceniłem jej talent.
POlecam obejrzec z nią te filmy , moze zmienisz zdanie wtedy:
78r Łowca jeleni
79r Sprawa kramerów
82r Wybór Zofii
83r Silkwood
85r Pożegnanie z Afryką
88r A Cry in the Dark
2002r Adaptacja

Ja uwielbiam Meryl w każdej roli! Jest moją ulubioną aktorką, potrafiłaby nawet zagrać powietrze !

dołączam do filmów
Godziny
The bridges of madison country
Dom dusz

ocenił(a) film na 10
hell_sinki

Myślę, że nie da się przekonać kogoś, kto tak po prostu czuje niechęć do kogoś. To jest głęboko w psychice człowieka. Można tylko współczuć takich uprzedzeń, bo traci się w ten sposób przyjemność w oglądaniu, słuchaniu... doznawaniu wielu cudnych dzieł.

ocenił(a) film na 9
Eroll_3

Moim największym błędem było uwielbianie Zaca Efrona.
Kiedy zobaczyłam Meryl w jakimś filmie (już nie pamiętam jakim ;D) zmieniłam swoje zdanie co do kina.Po prostu dostrzegłam jej talent.
Pozdrawiam fanów M.S!

ocenił(a) film na 5
skiinyheart

wow, jak można czuć niechęć do Meryl ? :O nie potępiam, ale nie wyobrażam sobie tego, z niej bije tyle pozytywnego ciepła, że aż mi łzy lecą jak widzę ją w filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones