PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 657
ocen
6,4 10 1 95657
6,0 33
oceny krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

Właśnie wróciłem z kina i na szybko bez spoilerów - cholernie dobry film ze świetnym zdjęciami, montażem i muzyką. Efekty świetne. Postacie stereotypowe, ale o Kong jest postacią centralną, więc olać to :) Klimat wylewa się z ekranu. Kong w stylu Parku Jurajskiego, jeśli podobał ci się Park to i ten film przypadnie ci do gustu, świetny film przygodowy z dobrym, nieprzesadzonym humorem, niektórzy narzekają, że było go za mało... To nie bajeczka Marvela, czy inna komedia.

9/10 - zasłużone.
P.S. JEST scena po napisach, wszystkich napisach i to dość istotna, piszę o tym, bo z pełnej sali ludzi tylko ja z kumplem ją obejrzeliśmy. Scena wyjaśnia dlaczego Kong jest dość sporych rozmiarów :) Polecam gorąco, tylko pamiętajcie, to nie typowa komedia, tylko film przygodowy, wprowadzenie do czegoś większego i z takim nastawienie idźcie na ten film, a nie wyjdziecie zawiedzeni.

ocenił(a) film na 8
TomdeX

oooo witam no właśnie bo czekałem ale cała sala wyszła lampy oświecili i też musiałem wyjść

co było na końca ? mógłby Pan streścić

ocenił(a) film na 9
nea_filmweb

https://naekranie.pl/aktualnosci/scena-po-napisach-filmu-kong-wyspa-czaszki-co-w -niej-jest-1709151

ocenił(a) film na 9
TomdeX

tez dziś widziałem zgadzam się a marudom juz podziekujemy :D

ocenił(a) film na 8
TomdeX

Byłeś na 3D czy na zwykłym seansie?

ocenił(a) film na 9
zuzantus96

U mnie leciało tylko 3D, jako tako efektów specjalnie typowo pod 3D nie było.

ocenił(a) film na 8
TomdeX

A jak już wybieram się na 3D, to będzie można coś w tych okularach zobaczyć fajnego? Czy naprawdę żadnych dobrych efektów nie ma?

ocenił(a) film na 9
Julie94

Efekty specjalne są fajne, ale z 3D to standardowo głównie głębię, film nie był robiony pod 3D, więc nie ma co wymagać.

TomdeX

To chyba byliśmy na dwóch różnych filmach. Kong Wyspa Czaszki, prócz efektów specjalnych nie jest w stanie zachwycić niczym. Do pięt nie dorasta produkcji Petera Jacksona z 2005 roku. Nie rozumiem ludzi, którzy zachwycają się takim badziewiem fabularnym.

ocenił(a) film na 8
szymi77

No właśnie zachwyca świetnymi zdjęciami i efektami specjalnymi. Takie już jest obecnie kino przygodowe, te inne, sensowniejsze, z fabułą, klimatem i otoczką tajemniczości zakończyło się na Indiana Jones czy King Kong-u z 1976...

ocenił(a) film na 10
TomdeX

Ten fragment po napisach końcowych zapowiada kolejną część trylogii.Tym razem będzie to,Godzilla vs. Kong,który ma premierę już 25 marca.Nie mogę się doczekać tego dzieła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones