PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 756
ocen
6,4 10 1 95756
6,0 34
oceny krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

Scena po napisach.

ocenił(a) film na 8

Piszę w temacie do "Konga" bo to najświeższy przykład, ale ogólnie odnosi się do szerszej liczby filmów.

Niepisana zasada brzmi że zapalają się światła w kinie i jest znak że można się zbierać. Zostałem ostatni na sali, gościu na dole już czeka żeby wystartować ze sprzątaniem sali, więc nie będę tym ostatni cebulakiem i wychodzę.
Kilka godzin później "googluję": Kong: wyspa czaszki scena po napisach. Okazuję się że jest i zapowiada kolejny film...

Czy naprawdę dystrybutorzy mają tak na to wylane że nie dają żadnego infa obsłudze kina w stylu "dobra w tym i tym filmie mamy scenę po napisach, zapalacie światła jak już będzie po niej"? Nie po to płacę za bilet z 20 minutowymi reklamami żeby potem szukać sceny po napisach w jakiejś żałosnej rozdzielczości na youtubach itp.

Tomoslav

Nikt Ci nie kazał wychodzić, na filmach Marvela też światła się zapalają, a ludzie siedzą i czekają na scenę. A napisy trwają często po 10 minut

ocenił(a) film na 8
Kysio_2

Oczywiście że nikt mi nie kazał wychodzić, ale tu chodzi o ogólne zasady dotyczące tych scen. Pomijam fakt wątpliwej przyjemności z oglądania tych fragmentów (szczególnie przy filmie 3D) z zapalonymi światłami...

Tomoslav

Obsługa kina nie zapala świateł, jest to wszystko zautomatyzowane i ustawiane w kabinie projekcyjnej. Jeśli scena ma miejsce po głównym segmencie napisów (czyli aktorzy, studio, reżyser), to światła zazwyczaj są jeszcze zgaszone i po tej scenie następuje ich zaświecenie. Trudno natomiast wymagać od kina, żeby - gdy scena ma miejsce na końcu wszystkich napisów - zapalać światła dopiero po ostatniej scenie. Jak ktoś ma wyłożone na nią, trudno się zebrać z sali po ciemku.

Tomoslav

Wystarczy się dowiedzieć czy taka scena jest. Ja wiedziałem, że jest, co więcej, wiedziałem co pokazuje, ale zostałem, żeby zobaczyć jak to wyglądało.

ocenił(a) film na 9
juchacz17

zupełnie jak ja , a została raptem grupka osób .

mastachaz

Ja zostałem sam :v Inni poszli, tylko pracownicy kina na mnie czekali, bo chciałem zobaczyć :D

Tomoslav

No właśnie, a ta scena po napisach jaki film zapowiadała? Mi się to skojarzyło z starą grą Rampage, bo wiem że niebawem taki film ma powstać, ale Rampage chyba nie ma nic wspólnego z King Kongiem.

Pijany_Mistrz

Ciężko powiedzieć jaki będzie tytuł, ale fabularnie to będzie Godzilla kontra King Kong (kontra Hydora?).... jednym słowem będzie grubo ;)

Arookun

OOO może być ciekawie :D

Pijany_Mistrz

Scena przede wszystkich zapowiadała ten film:
http://www.filmweb.pl/film/Godzilla%3A+King+of+the+Monsters-2019-720753
W którym poza Godzillą, wystąpią też King Ghidorah, Rodan i Mothra.
Dopiero później ma być film Godzilla vs Kong, ale nie wiadomo czy poza tą dwójką jeszcze jakieś monstra się pojawią.
http://www.filmweb.pl/film/Godzilla+vs.+Kong-2020-750312

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones