PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 553
oceny
6,4 10 1 95553
6,0 33
oceny krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

Wow. Cokolwiek z tego wyjdzie - idę na to dla samej obsady.

ocenił(a) film na 7
Very_Bad_Wolf

ja rowniez :)

Very_Bad_Wolf

Ja tak czy siak bym obejrzał, ale rzeczywiście obsada świetna i tym bardziej się doczekać nie mogę, kupę czasu jeszcze.

Very_Bad_Wolf

Ja też czekam z niecierpliwością ;) Ciekawe czy Serkis wróci zagrać Konga? Hmm

Very_Bad_Wolf

Zastanawia jedno, jaką rolę zagra Hiddlestone. Nie oglądałem wszystkich, ani wielu filmów z nim, tylko pare Marvelów i jeszcze 2 czy 3 inne i musze stwierdzić, że często gra takie tajemnicze role jak Lokiego albo coś w ten deseń. Chcę powiedzieć, że nie wyobrażam go sobie w komedii romantycznej xD

marcin199518

Nie wyobrażasz go sobie w komedii? To zobacz to: https://www.youtube.com/watch?v=R5NrBe3ZtAo :D

HiddenStone

Przyznam, że w niektórych momentach w takiej charakteryzacji wyglądał jak Matthew McConaughey w loczkach xd

HiddenStone

0:34 najlepsze ujecie :D

ocenił(a) film na 6
marcin199518

Loki w King Kongu :)

ocenił(a) film na 7
EPICMAS

Jeśli chodzi o niego to wielu uważa, że kompletnie nie pasuje do tego filmu.
http://maritra.pl/2017/03/kong-wyspa-czaszki-2017.html

ocenił(a) film na 6
Very_Bad_Wolf

Obsada się zmieniła. Larson super, Kebbell również, Goodman, Reilly.... bajka. Ale Hiddleston? Serio? Przecież to drewno. No i Jackson - czy jest teraz jakiś film, w którym on nie gra??

Unibet_78

Chciałabym serdecznie cię pozdrowić, jeśli uważasz, że Hiddleston to drewno. Chciałabym też się dowiedzieć kto według ciebie jest w taki razie nie-drewnem, czy dobrym aktorem.

ocenił(a) film na 6
FatimaF

Al Pacino może być?

Unibet_78

o proszę Cię... zamrożony w lodzie przeleżałeś ostatnie 10 lat, że z takim przykładem wyjeżdżasz?

ocenił(a) film na 6
edoOo

A co? Zły przykład? Hiddleston nie jest wybitny, jest przeciętny i tyle.

Unibet_78

Porównywać 76-letniego aktora do 35-letniego. Zajebisty jesteś koleś ;)

ocenił(a) film na 6
juchacz17

Nic nie zrozumiałeś. 35 letni Pacino było o klasę lepszy od 35 Hiddlestona.

Unibet_78

był...

ocenił(a) film na 6
KaRoliusz

I nadal jest. A apogeum swojej świetności przypada na lata 90-te. To dopiero było aktorstwo.

Unibet_78

ale już nie ma 35 letniego Pacino... więc "był" :)

Unibet_78

i w czym ten Paćino teraz gra ? ;) coś go mało.. było minęło jakby to był taki wybitny aktor to dalej by go było pełno w super filmach jak Samuel L. Jackson (67) Morgan Freeman (79) Harrison Ford (74) i też wielkie mi porównywanie Pacino do Hiddlestona. równie dobrze ja mogę go porównać np do p.Newmana bo w 60 latach zagrał w paru dobrych filmach

ocenił(a) film na 6
danielpiw23

Samuel L. Jackson gra cały czas to samo.... weź się obudź. On wybitnym aktorem na pewno nie jest.

To samo mógłbyś mieć pretensje o to, gdzie gra Sean Connery? Nigdzie, a czemu? Bo jemu starość nie poszła i szwankuje mu pamięć. I to jeden z niewielu, który się do tego przyznaje.

Co więcej, Hiddleston nawet w swoim wieku ma na chwilę obecną o wiele lepszą konkurencję. Jak nie dostanie roli Bonda, to po zagraniu w kilku jeszcze Thorach zniknie z ekranw, bo każdy film z jego udziałem jako roli głównej to była porażka finansowa.

Crimson Peak. Wzgórze krwi;
High-Rise
Głębokie błękitne morze
Tylko kochankowie przeżyją

Same klapy finansowe, może Crimson Peak trochę lepiej, ale budżetu liczonego z promocją nie zamknęło.

Unibet_78

co taki surowy jesteś :P
daj chłopu szanse... np.J.K.Simmons w wieku 60 lat dostał Oskara a do 50-tki mało kto o nim słyszał ;)

ocenił(a) film na 6
danielpiw23

Dam mu szansę, jasne, ogólnie zapowiada się dobrze, ale na takie porównania jak było powyższe to jeszcze nie dorósł zawodowo.

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

Jackson? W Django niszczy swoją rolą 99,9% aktorów. Chociażby. W Black Snake Moan już nie wspominając.

Unibet_78

Najpierw piszesz o umiejętnościach aktorskich, teraz o wynikach finansowych...o co tutaj chodzi ? Na tle dzisiejszych głupich filmów obraz "Tylko kochankowie przeżyją" mógłby zarobić 0zl a i tak by był dobrym filmem.

FatimaF

Edward Norton?

Pawuloniasty

Mój ulubiony aktor, miliard razy lepszy niż Hiddleston

Unibet_78

Hiddleston po "High-Rise" i "The night manager" troszkę się wyrobił, coraz częściej można go zobaczyć w filmach akcji.

ocenił(a) film na 7
Very_Bad_Wolf

Cos byles nie w temacie bo ani KEATON ani SIMMONS nie graja w tym filmie ;-)

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

byli na wstepnym etapie produkcji

ocenił(a) film na 6
Unibet_78

Byli ale ich nazwiska ostatnimi czasy staly sie drozsze to i trzeba bylo uciac koszty .

użytkownik usunięty
Very_Bad_Wolf

Pesnie Ten film bedzie shejtowany jak nowa godzilla lub ewentualnie jak BvS.
Zwiastun jest w sumie poważny i dlatego tak mysle.

ocenił(a) film na 6
Very_Bad_Wolf

A gdzie Ty masz ich w obsadzie ?

ocenił(a) film na 8
Very_Bad_Wolf

W "Godzilli" byli Binoche, Cranston, Watanabe i Olsen, tylko co z tego skoro dostali tak niewdzięczne role, a główny bohater aktorsko nie dorastał im do pięt (i nie mam na myśli Godzilli, bo ten zagrał potwora przyzwoicie ;)).

ocenił(a) film na 4
Very_Bad_Wolf

Byłem w kinie widziałem szkoda czasu :(

ocenił(a) film na 10
mariusz_pepsi

Proponuje iść na 4dx 3d imax ze znajomymi. Spadną Wam kapcie i zmienisz zdanie :)

ocenił(a) film na 7
km_milkowski

Ja byłem na normalnym seansie 2d i bawiłem się znakomicie
http://maritra.pl/2017/03/kong-wyspa-czaszki-2017.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones