PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 657
ocen
6,4 10 1 95657
6,0 33
oceny krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

Wojna w Wietnamie

ocenił(a) film na 7

czy mi sie wydaje czy akcja tego filmu dzieje się w latach wojny wietnamiskiej, wnioskuje to po mundurach, sprzęcie , broni.

maciej2801

Tak widać po trailerze.

ocenił(a) film na 7
maciej2801

Tak z pewności lata 60te. Osadzenie w tych latach ma większy sens fabularny.

maciej2801

Akcja dzieje się w 1975 r.

ocenił(a) film na 7
Destr0

tak, byłam dziś na seansie, akcja dzieje się w trakcie wojny w Wietnamie.

ocenił(a) film na 6
Lucy3ify

A jak wrazenia po projekcji ?

ocenił(a) film na 7
maciekb80

ja dziś byłem i film świetny (jak dla mnie) typowe amerykańskie kino ale wizualnie jest piękny i muzycznie. Warto czekać po napisach Dbra zabawa jednym słowem

ocenił(a) film na 9
vangance

Byłam. Nawet wyruszyłam się kilka razy. Pięknie ukazane jak przyroda broni się przed człowiekiem w tych czasach, dosłownie jak i w przenośni oraz przywiązanie tych dobrych ludzi do natury.

ocenił(a) film na 6
vangance

Dzinks za odpowiedzi .

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Wiadomo,że nie jest to wybitny film,ale nie taki z założenia ma być. Dobre kino na odstresowanie się, bardzo dobrze efekty specjalne, Brie co prawda ciągle z tą samą miną (po Pokoju spodziewałam się,ze bedzie brała bardziej ambitne role,ale moze jeszcze sie doczekam). Historia dobra,logiczna. Podpisuje sie rowniez pod wypowiedzią wyzej - "Pięknie ukazane jak przyroda broni się przed człowiekiem w tych czasach, dosłownie jak i w przenośni oraz przywiązanie tych dobrych ludzi do natury."

Lucy3ify

A jaki film z założenia ma być wybitny i dlaczego kino rozrywkowe ma z założenia wybitne nie być ? Wciąż na to liczę...kino powstało w pierwszej kolejności dla rozrywki. Ten film niestety jest głupi.

ocenił(a) film na 7
RealKalps

nie jest głupi ,nie napisałam tego, napisałam tylko,ze nie jest wybitny :) wymagam czegoś więcej od kina niż rozrywki, ale film polecam, nie jest głupi ;)

Lucy3ify

Ok. szanuję zdanie. Według mnie ten film jest jednak mega głupi. Tzn. W swojej kategorii, również nie oczekiwałem traktatów filozoficznych. Jest głupi w sensie, jak na kino rozrywkowe zrobili taką sztampę że NIC nie mogło mnie zaskoczyć.
A w dodatku zero emocji. Kong walczy i choć go lubię mam gdzieś czy wygra czy zginie. Tak być nie powinno. Kiedyś robili kino rozrywkowe na zasadzie kto coś oryginalniejszego zaprezentuje. Teraz na zasadzie MEGA sztampy. Mnie to już nie bawi :)

ocenił(a) film na 7
Destr0

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Akcja filmu dzieję się w 1973 r. w trakcie wycofywania wojsk z Wietnamu.

ocenił(a) film na 7
maciej2801

Oczywiście

ocenił(a) film na 4
maciej2801

Byłem w kinie widziałem szkoda czasu :(

użytkownik usunięty
mariusz_pepsi

Byłem w kinie, widziałem. Warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 3

Nie byłem w kinie, nie widziałem, nie wiem czy warto.

maciej2801

Jest kadr nawiązujący bezpośrednio do ,,Czasu Apokalipsy'' Śmigłowce na tle zachodzącego słońca i Kong w tle.Nagłośnienie w śmigłowcach.Nie leci co prawda ,,Pędząca Valkiria'' Wagnera ale jednak.

maciej2801

Akcja dzieje się w Polsce na terenach zaboru austriackiego, w Bieszczadach.

ocenił(a) film na 10
maciej2801

Dobry troll :D Doceniam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones