PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 666
ocen
6,4 10 1 95666
6,0 33
oceny krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

jaka obsada!

ocenił(a) film na 7

uhuhuuh, będzie się działo, chociaż jeszcze nie wiadomo o czym jest :)

ocenił(a) film na 2
alex_29_filmweb

Russelle Crowe ma dołaczyć do obsady.

alex_29_filmweb

obsada zacna tylko co z tego? znowu mam oglądać KK w finalowej scenie jak go zabijaja w NY? nie chce znowu tego ogladac :(

Freddie

Może będzie to jakiś wstęp do "Kingkong vs Godzilla", a dowiemy się po prostu, że King Kongowi się nic nie stało, po upadku miał mały wstrząs mózgu xD Wywieźli go nieprzytomnego z NY, potem jednak okazało się, że żyje czy coś :D

ocenił(a) film na 7
marcin199518

dostał wstrząsu a lekarze dali mu sterydy po ktorych urósł dobrych pare metrow jesli ma to byc wstep do godzilli to musi byc trochę większy niz 15 metrow :D

Pawlakczynski

Dokładnie tak :D King Kong musi troche podrosnąć, żeby Godzilla nim nie rzucał xd

marcin199518

No tak.... Godzilla ma jakieś [tak naprawdę nie wiem do końca] 150 i wyżej czy 300 metrów wysokości... Ta druga toby go po prostu zdeptała...

ocenił(a) film na 6
Dinomysia

Ostatni miał coś koło 106 metrów, z tego co pamiętam.

ocenił(a) film na 7
Luukasz

po zwiastunie widac ze KK zjadł sporo białka i nieźle urósł teraz moga walczyc :D

ocenił(a) film na 10
alex_29_filmweb

Lipa tylko że King Kong w nim nie wystąpi tylko zwykły kong :D.

ocenił(a) film na 7
alex_29_filmweb

Z tego co wiem, to ma zostać schwytany, zawieziony do Nowego Yorku, tam wdrapać się na wieżowiec z blondynką o zoofilistycznych zapędach i zostać z niego zestrzelonym, nie ma za co :)

użytkownik usunięty
n8n

Z tego co wiem (a sporo wiem) akcja filmu zamyka się na obszarze Skull Island, więc żadnych wspinaczek na nowojorskie wieżowce nie uświadczysz.

ocenił(a) film na 7

Czyli rozbiją to na dwie części, lub może nawet trylogię ;P
ALBO!
Idąc za obecnie panującym trendem zrobią mix Kong vs Godzilla, gdzie oba potwory utworzą parę homoseksualną. No co? Przecież teraz w każdym filmie jest pierwiastek LGBT.

użytkownik usunięty
n8n

No nie jesteś zbyt odkrywczy, bo Kong od samego początku był zapowiadany jako podbudowa pod połączone uniwersum z "Godzillą" Edwardsa.

Pierwiastek LGBT to prawdopodobnie od dłuższego czasu był w niemalże każdym filmie. Myślę, że ciężko byłoby w przeciągu ostatnich 40-50 lat znaleźć wysokobudżetową produkcję, w której proces powstawania nie byłaby zaangażowana chociaż jedna osoba homoseksualna.

ocenił(a) film na 7

Nie w tym rzecz, to że ktoś coś robi przy filmie to jedno, ale wpierdzielanie w najnowsze wysokobudżetowe produkcje par homoseksualnych (Alien: Covenant) albo robienie z aktorów, którzy wcześniej brali udziałw produkcjach homosiów (Star Trek: W Ciemności; Independence Day: Resurgance) przyprawia mnie o mdłości.

ocenił(a) film na 4
alex_29_filmweb

Byłem w kinie widziałem szkoda czasu :(

ocenił(a) film na 6
mariusz_pepsi

Efekty lux fabuła gimnazjum

ocenił(a) film na 5
alex_29_filmweb

O King Kongu jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones