PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 756
ocen
6,4 10 1 95756
6,0 34
oceny krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

jak ten film może się komuś podobać, przecież to jest fabularny dramat? To jest film przed 70 lat, tylko nakręcony za pomocą dzisiejszej technologii. Coś dla fanów tego filmu- https://www.filmweb.pl/film/Milion+lat+przed+nasz%C4%85+er%C4%85-1966-32345

aurelek122

No proszę jednak może się podobać chociażby mi ale też moim znajomym na Filmwebie, natomiast kompletnie nie rozumiem takich postów każdemu ma prawo co innego przypaść do gustu.

buterfly

W tym filmie są 2546764 błędy fabularne, tego się po prostu nie da oglądać. Rozumiem kwestie gustu w gatunku filmowym, czy reżyserze, ale ten film jest tragiczny. Film bez fabuły, jest jak rower bez łańcucha. Bezzzz sensuuu.

aurelek122

Nie wiem czego oczekiwałeś od filmu monster movie bo ja głównie świetnie zrealizowanych scen walk potworów co też oczytałem, co do fabuły to jest ona prosta jak budowa cepa od grupka ludzi wyrusza na wyspę którą uważają za bezludną jak się okazuje na miejscu jest inaczej, nie wiem w jakim momencie się pobiegłeś jednak szkielet praktycznie taki sam jak w wcześniejszy produkcjach o King Kongu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones