PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 553
oceny
6,4 10 1 95553
6,0 33
oceny krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

pierwsze wrażenia

ocenił(a) film na 9

Film robi wrażenie - połączenie Konga z 2005, coś z Avatara, coś z Jurrasic Park - taki koktail z dobra obsadą osadzony w latach 70-tych.

ocenił(a) film na 10
Haal

Moim zdaniem film bardzo dobry, nie chce nikomu spoilerować ale wart był wydania moich pieniędzy, w sumie nie wiem skąd taka ocena, ale każdy ma inny gust, oczywiście zgadzam się w 100 % z kolegą wyżej :)

ocenił(a) film na 7
tuner92

heh, jestem pełen nadziei po waszych komentarzach, bo wybieram się w poniedziałek na 4DX.
Liczę na dobrą rozrywkę:)

ocenił(a) film na 10
amatory85

To zależy jakiego typu filmy lubisz, każdy ma inny gust, według mnie był naprawdę dobry, więcej Konga w filmie niż Godzilli w Godzilli, więc to jest na + :)

ocenił(a) film na 5
tuner92

film jest beznadziejny
a lubie te klimaty
ostatni jurrasic park fajny, tarzan z 2016 rewelacja ale ten film to jest porażka. no po prostu dramat nawet nie chce mi sie wymieniać co jest źle bo ku*wa prawie każda scena tego filmu jest jakąś parodią.
a szkoda bo liczyłem na coś fajnego

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

ty idz lepiej oglądać piłkarski poker najlepszy king kong jaki powstał film dobry

ocenił(a) film na 3
meys

Film zajebisty jeżeli nie weźmie się pod uwagę kilku wad: Żałosne aktorstwo, idiotyczny scenariusz, katastrofalną reżyserię, słabe dialogi.

ocenił(a) film na 9
ast

Żałosne aktorstwo? Kto w/g ciebie zagrał żałośnie? Moim zdaniem najgorzej ale wciąż znośnie wypadła Brie Larson. Dookoła trupy a ona wciąż się uśmiecha i cyka swoje fotki. Samuel najlepszy miał zagrać skurczybyka który niawet Konga się nie boi no i tak zagrał. Loki poprawnie Goodman też. John C. Reilly zaraz po Samuelu bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 3
simonetti

Wszyscy, na czele z Hiddlestonem, który pasował do tej roli jak glany do sukni ślubnej. Zresztą przy tak durnym scenariuszu i słabej reżyserii nie da się zagrać dobrze, nawet sama Meryl Streep by w tym filmie poległa.

ocenił(a) film na 7
ast

Czytając Twoje komentarze mam wrażenie, że oglądałeś inny film.

ocenił(a) film na 5
SantaCruzeNomad

No nie wiem. Ta scena akcji kiedy bombardują wyspę, przychodzi Kong, oni go osaczają helikopterami pozostając cały czas w zasięgu jego łap, kiedy widzą że strąca jeden helikopter za drugim, jest turbo głupia i beznadziejna ;)
A to dopiero pierwsza większa scena akcji. Potem też dużo głupot które ciężko przeboleć. Także faktycznie mogłeś oglądać inny film bo osoby piszące ' idiotyczny scenariusz, katastrofalna reżyseria' mają sporo racji. Dla mnie Hiddleston i cudowna Brie Larson, jak również dobrze przedstawiony motyw jak to w żądzy zemsty (czy w sumie w jakiejkolwiek innej żądzy) podejmuje się głupie i nieprzemyślane decyzje nie zważając na rzeczywistość, fakty, konsekwencje windują film o kilka gwiazdek w górę, jednak niestety dalej to tylko 5/10.

simonetti

Ale Ty jesteś tępy; takich zachowań wymagał scenariusz. Ty myślałeś, że to było naprawdę? Myślałeś, że oni mogli zrobić to po swojemu? A swoją drogą dobrze to o Tobie świadczy: przeżywasz film, angazujesz się w akcję, szukasz najlepszych rozwiązań dla przecież fikcyjnych zdarzeń. Przepraszam nie jesteś tępy, jak napisałem na wstępie. Wycofuje się z tego i uważam Cię za bardzo wrazliwego kinoman. Pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 8
meys

Film świetny, ale też bez przesady z tym "najlepszy".

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

Jak dla mnie tarzan z 2016 jest beznadziejny a Kong rewelacja, więc wiesz...

ocenił(a) film na 5
ristoc

wiem. nie znasz się.

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Też uważam, że Tarzan z 2016 jest żałosny, a Kong spoko.

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Tym komentarzem zniszczyłeś się w oczach wszystkich go czytających :) "Ktoś ma inne zdanie niż moje? Nie zna się!" proszę cię, daj sobie spokój kolego xd

ocenił(a) film na 5
xandar12

o nie! zniszczyłem się w oczach wszystkich czytających forum w internecie!

wyłącz komputer i wyjdź z domu błaźnie

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Błazen to cię zrobił kolego. - Nie umiesz kulturalnie rozmawiać? Gdy robi się gorąco zaraz plujesz jadem. - To ty wyłącz komputer i wyjdź z domu bo sądząc po tym co robisz na tym forum to trochę czasu już minęło od kiedy ostatni raz to zrobiłeś.

ocenił(a) film na 5
xandar12

i ta piękna riposta : błazen to cie zrobił...

za chwile przejdziemy do tekstów:
- jesteś głupi
- nie, to ty jesteś głupi

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Cieszę się że się podobało. Pozdro.

ocenił(a) film na 7
ristoc

Tarzan na każdym kroku ma punkt więcej. Zdjęciami i grą aktorską jest dużo lepszy.

ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Ostatni TARZAN to jakaś kpina .....

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

a kogo interesuje twoje zdanie?

BartasBartas

Ignorancja lvl MAX. Skoro masz takie podejście to po co wchodzisz na forum dyskusyjne. Kong spoko taki żeby zobaczyć sobie. Nie mówię tu o hicie bo w zasadzie brakowało mi jakiegoś punktu odniesienia. Ale przynajmniej akcja zaczyna się bardzo szybko beż podchodów itp.

ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Ciekawe czy w 4 oczy byłbyś taki chojraczek .... czy może warga by drgała....

ocenił(a) film na 5
Maverick0069

w 4 oczy byś nawet do mnie nie podszedł frajerze ze strachu

ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Tyle chciałem wiedzieć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Swoje ugrałem, zgłaszam ban na konto.
Tych słów mi było trzeba:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Pis się Tobą zajmie...

ocenił(a) film na 9
Maverick0069

Jak dla mnie ten Kong jest fajny, ale tylko fajny. Spodziewałem się czegoś lepszego. I w sumie też czegoś nieco innego. Kong zawsze był dość dziką małpą. A tutaj mamy miłosiernego Konga, który ratuje ludzi (gdzie w klasyce demolował miasto XD).
Efekty i techniczna strona filmu, spoko, ale jakoś ten motyw Konaga mi średnio pasuje.

tuner92

A propos Godzilli - obejrzal ktos scene po napisach koncowych?

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Pewnie.Dobra zapowiedz następnej czesci

ocenił(a) film na 10
tuner92

Również się zgadzam z komentarzem autora powyżej.Ten film koniecznie trzeba obejrzeć w 3D,ponieważ efekty specjalne są fenomenalne,twórcy naprawdę się popisali na medal.Cała historia też ciekawa,jedynie brakowało mi porwania głównej bohaterki przez Konga,jak to było w tych starszych wersjach.Ale ogólnie sam film zachwyca,dlatego oceniam 10/10 i jak najbardziej polecam wszystkim fanatykom tej ogromnej małpy :D

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Uwielbiam filmy 3D. Zainteresowałeś mnie więc go dzisiaj oglądałem. No i muszę powiedzieć.... "fenomenalne"? Eeee... raczej nie. Pod względem 3D ten film średnio zachwyca. Co do samego filmu to podsumowując plusy i minusy to jest dobry. Fabularnie kulał. Czegoś mi tu brakowało i to zaniżyło bardzo ocenę i gra Samuel L. Jackson. Zdjęcia miażdżą. Malownicze tereny Kualoa Ranch i Oahu na Hawajach i Oxenford w Australii. Sceny też są świetne. Bardzo dobra gra Hiddleston i dobra ślicznej Larson. Mam nadzieję, że wezmą się za drugą część.

Haal

Mam zamiar wybrac sie na ten film, tylko lepiej isc na 3D czy 2D?

ocenił(a) film na 10
Vixen8

3D a najlepiej IMAX

ocenił(a) film na 6
tupti92

TYLKO 3D

ocenił(a) film na 7
Vixen8

Tylko imax. Na 2d z ekranem jak większy TV nie ma sensu

Haal

Film bardzo dobry, pewnie większość osób które dało niską ocenę nie poszło do kina.
Powinien być zakaz oceniania przed premierą.

ocenił(a) film na 6
karollo03_2

dałam pełne "6", i potwierdzam,że film obejrzałam z uwagą! Jak można oceniać kino, przed obejrzeniem? hahahhahahha..,,dobre.
Tak ,czy siak polecam film z uwagi na świetne efkty specjalne, klimat lat 70-tych i muzykę ;)
Fanką King Konga nie byłam i pewnie nigdy nie będę, ale film zasługuje na to, byśmy poswiecili swoje ostatnie grosze ;)

ocenił(a) film na 8
karollo03_2

Film średni, efekty i muzyka super.

karollo03_2

Jestem świeżo po filmie, czytam wypowiedzi na forum i widzę Twój profil XD w pierwszej chwili myślałam, że jakimś cuden skomentowałam go 10 dni temu :D Zgadzam się, film bardzo dobry :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
kororek

bardzo dobry? żart
już nawet kong z 2005 czyli z przed 12 lat jest o wiele lepszy
ten film aż razi głupotą i nie piszcie mi że to miała być zabawa, rozrywka i nie patrzy się na szczegóły.
TEGO FILMU SIE NIE DA OGLĄDAĆ

ocenił(a) film na 2
BartasBartas

Zgadzam sue.masakra

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

nie znasz się a się udzielasz najlepszy king kong jaki powstał dobry film

ocenił(a) film na 10
BartasBartas

O The Room także mówiono, jakoby nie dało się go oglądać, a uwielbiam ten film.
Nowy Kong to na nowo zdefiniowana esencja dobrej zabawy na miarę hitów jak "The Room" czy "Troll 2", i śmiało mogę powiedzieć że to ogromny postęp w kinematografii, który mam nadzieję nada nowy kierunek artystyczny przyszłych tak wysokobudżetowych produkcji.
Od dawna w żadnym filmie nie uświadczyłem tak ogromnego absurdu i niezorganizowania, oraz kompletnego braku pomysłu na upierwszoplanowienie którejkolwiek postaci.
Świetna robota, choć odniosłem wrażenie, że udało się to całkowicie przypadkiem.

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Dobry żart to twój bzdurny komentarz nie poparty argumentami.

ocenił(a) film na 8
Haal

Zgadzam się. Trochę jak ,,Zaginiony Świat" z muzyką tak dobrą jak w Parku Jurajskim. Jednak troszkę przesadzili z efekciarstwem. Sztuczki znane z wielu innych filmów. Jednak warto i to bardzo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones