PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4664}

Kongo

Congo
5,7 10 788
ocen
5,7 10 1 10788
5,0 3
oceny krytyków
Kongo
powrót do forum filmu Kongo

3/10 Nie.

ocenił(a) film na 3

Ten film jest po prostu słaby. Zbyt wielu tu "głównych" bohaterów i tak naprawdę nikt się nie kwapi aby zostać gwiazdą, postacią pierwszoplanową. Mimo niezłej obsady gra aktorska jest bez wyrazu, nie wiadomo, czy to film familijny, czy thriller, czy komedia a może katastroficzny ....?
Brak ładu i składu, scenariusz beznadziejny a reżyseria - pożal się boże .... Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 1
pcsik

dalem 1 bo serio to strata czasu...

ocenił(a) film na 9
maki_4

na 1 to jest wyglad twojego ryja zboku

ocenił(a) film na 4
pcsik

NO FILM TO RZECZYWIŚCIE TRAGEDIA

ocenił(a) film na 9
roland_roland

jak twoja morda

ocenił(a) film na 3
pcsik

Przychylam się do tej oceny - dokładam swoje 3/10!!!

pcsik

Ja dałam 5, bo ostatecznie to nie taka straszna przygodówka, momentami ma klimat, który lubię (niestety, tylko momentami). Poza tym trójka bohaterów była bardzo udana. Nie przeszkadza mi, ze nie było "gwiazdy" bo dla mnie nie jest wcale potrzebna - troje głównych bohaterów to nie zero bohaterów ;). Natomiast za długo jak dla mnie czeka się na rozwój jakiekolwiek akcji. Jadą, i jadą, i jadą... i dojechać nie mogą. NIe przypadł mi też do gustu pomysł, że to kobieta jest dzielną podróżniczą a facet tylko czeka, żeby go ratować (SPOJLER: a w dodatku robi to goryl :P).

ocenił(a) film na 9
pcsik

Sam jesteś słaby widać że się nie znasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones