PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856962}
4,0 15 406
ocen
4,0 10 1 15406
1,7 7
ocen krytyków
Koniec świata czyli Kogel Mogel 4
powrót do forum filmu Koniec świata czyli Kogel Mogel 4

i to jako matkę Marleny :DDD to jest super aktorka i dawno w żadnym filmie jej nie było, a talent komediowy to ona akurat ma. Ze Skrzynecką to bekowy duet chyba zrobią, córcia zwariowana, a mamusia to już chyba całkiem wystrzelona w kosmos będzie :DDD

kartin_zet

No duet Stalińska-Skrzynecka to może być coś dobrego :D Jeszcze nowy wątek z Muchą jako ta femme fatale. Nudy na pewno nie będzie!

kartin_zet

Stalińska, to świetna aktorka. Wiele razy ją widziałam w teatrze i powiem, ze jest ma ogromny talent komediowy więc o jej rolę jestem spokojna

Daria1983

Miałem możliwość już obejrzeć.Stalińska zagrała super.Najlepsza w 4 części.

mariano666

Stalinska to dla mnie rekomendacja sama w sobie ;)

ocenił(a) film na 10
Basix3

dokładnie! mnie nie trzeba było namawiać do oglądania ;p

mariano666

Stalinska to dla mnie rekomendacja sama w sobie ;)

ocenił(a) film na 3
mariano666

Ale bardzo irytujące była ta przeplatanka językowa...

ocenił(a) film na 6
Donio23

Zgadzam się. Trochę tego za dużo było. Przesłodzili z ilością.

mariano666

Prawda, aktorka która wie co potrafi i potrafi to wykorzystać w roli. Mam nadzieję, że jeszcze ją w kinie zobaczę, bo mimo, że bohaterka bardzo energetyczna to mam niedosyt

kartin_zet

Brakowało mi takiego duetu w polskim kinie, dobre aktorki więc pewnie śmiesznie

kartin_zet

Ciekawe czy będzie miała wymalowaną blyskawicę i 8 gwiazdek na czole ..?

firmakogucik1977

Będzie duże "M" od Mejzy, przebojowego posła, sympatyka partii prawdziwych Polaków...

kartin_zet

Pani Stalinowskiej nie mam zamiaru oglądać, bo na sam jej widok podnosi mi się ciśnienie.

kartin_zet

na pewno :DDD będzie :DDD super :DDD śmiesznie :DDD i wcale :DDD nie cringowo :DDD

ocenił(a) film na 5
kartin_zet

Właśnie obejrzałem. No i dały radę (Piotruś też dobrze wypadł z nimi). W sumie to jedyne co śmieszne w tym filmie to właśnie to trio. Reszta to niestety bieda.

ocenił(a) film na 8
kartin_zet

Świetny duet Stalińska i Skrzynecka. Rozbawiły publiczność nie jeden raz :D

ocenił(a) film na 10
elnagarky

Oj tak, w kinie dużo osób się śmiało. Zdecydowanie dały radę :D

ocenił(a) film na 7
kartin_zet

zdecydowanie trafione połączenie xd

ocenił(a) film na 1
kartin_zet

Proszę się łaskawie nie zes....ać od tego zwariowanego, krejzolowego, bekowego duetu

ocenił(a) film na 4
kartin_zet

Czasem miałam ciary żenady jak ich słuchałam ale w sumie można było się pośmiać :D czasem miałam wrażenie, że one improwizowały z tym wszystkim po minach Pani Skrzyneckiej :D

kartin_zet

No i tak jak mysłalam - Stalinska swietna - wygrała film dla mnie :D

ocenił(a) film na 4
kartin_zet

Stalińska brylowała na ekranie w latach 80-tych równo z Jandą, potem przemineła z wiatrem razem z Biedrzyńską która tez miała dobry start, ale sie ulotnił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones