PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119849}

Koniec świata

Southland Tales
5,1 5 135
ocen
5,1 10 1 5135
4,8 12
ocen krytyków
Koniec świata
powrót do forum filmu Koniec świata

Pamietacie film "Producenci" gdzie producent i urzednik panstwowy wpadli na pomysl zrobienia najgorszej sztuki na swiecie, tak aby spowodowac bankructwo i uniknac w ten sposob zaplacenia zaleglych podatkow. Wzieli najgorszych aktorow(tutaj sarah michelle gellar), rezysera i scenariusz jaki tylko udalo im sie znalezc i wystawili to, pech chcial ze sztuka odniosla ogromny sukces. Wydaje mi sie ze producenci tego filmu chcieli skopiowac ten pomysl z tym tylko ze ich film to totalna klapa. Dawno juz nie ogladalem nic az tak zakreconego, ten film trzeba chyba ogladac po jakis narkotykach zeby go zrozumiec. Choc musze przyznac ze byly momenty gdy zdawalo mi sie ze zaczynam cos rozumiec , ze jest iskierka nadziei i wtedy na ekranie znow dzialo sie cos tak niespotykanie glupiego ze mialem ochote wywalic laptopa przez okno. Podsumowujac taka jest wlasnie moja teoria wszyscy znani aktorzy ktorzy pojawili sie w tym filmie chcieli chyba wymigac sie od jakichs podatkow i dlatego zagrali w tej szmirze ;)
odradzam wszystkim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones