PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119849}

Koniec świata

Southland Tales
5,1 5 135
ocen
5,1 10 1 5135
4,8 12
ocen krytyków
Koniec świata
powrót do forum filmu Koniec świata

Co z tym filmem?

ocenił(a) film na 10

teraz znowu "zniknela" data premiery w Polsce - czy ten film podzieli los DONNIE DARKO i stanie sie kultowym ale bardzo ciezko dostepnym filmem? majgorsze to czekanie i niepewnosc jak i kiedy obejrzymy ten film...

ocenił(a) film na 7
SKOLIM_2

Dokladnie... czekam na ten film od miesiaca, a kilka dni przed premiera maja go wycofac? I jak tu nie lamac prawa...

Shafla

Po pierwsze premiera w Stanach jak i w innych krajach została przesunięta na czas nieokreślony. Po drugie Richard Kelly musiał podjąć się (bardziej został zmuszony przez dystrybutorów) pocięcia, skrócenia filmu (chyba o ok. 60 min). Sam jednak twierdzi że film wygląda teraz dużo lepiej (jednak osobiście wątpie, bardziej chodzi o wypromowanie) i na 100% bedzie miał premierę kinową w Stanach (Sony w tym czasie planuje strategię promocji i datę premiery), wydaje mi się że dopiero w następnym roku, nie wiem jak z innymi krajami. Sama sytuacja nie jest jakaś nadzwyczajna np film pt. Harsh Times; Christian Bale w roli głównej, film przyzwoicie przyjęty na festiwalu w Toronto we wrześniu 2005!!! dopiero teraz w listopadzie 2006 będzie miał premierę w Stanach, w dwóch krajach europejskich pojawił się w sezonie letnim 2006, wszystko to wiaze się po prostu z marketingiem, strategią dystrybucji, pierwszymi recenzjami, finansami itd. Link do wyjaśnień Kelly'ego w sprawie Southland Tales http://southlandtales.blogspot.com/ [southlandtales.blogspot...]

ocenił(a) film na 10
Mejwen

dzieki za info
w sumie to ja na ten film czekam od paru lat, jako ze w ogole bardzo chcialem zobaczyc nastepny film Kelly'ego. Po obejrzeniu DD to chyba naturalne.

SKOLIM_2

Jakoś premiery filmu jeszcze nie widziałem, więc film był już w kinach(bo widze sporo ocen tego filmu i jestona bardzo wysoka, według wypowiedzi niekórych forumowiczów film już był) czy dopiero będzie (bo do tej pory o nim nie słyszałem ani nie czytałem) ??

jetli22

Według imdb:
France 21 May 2006 (Cannes Film Festival)
Germany 9 November 2007
USA March 2008

ocenił(a) film na 10
The_Drago

nie ma na forach torrentowych, czyli rzecz jeszcze nie istnieje. :)

ocenił(a) film na 10
nebada

ale dyszke rzecz jasna i od siebie dorzuciłem. bedzie film miał swietny start w dniu premiery :]

nebada

to BARDZO madrze zrobiles.... jak mozna oceniac film przed obejrzeniem? Dorosnij czlowieku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones