PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119849}

Koniec świata

Southland Tales
5,1 5 132
oceny
5,1 10 1 5132
4,8 12
ocen krytyków
Koniec świata
powrót do forum filmu Koniec świata

Niesamowity

ocenił(a) film na 10

Niesamowity, przerażający, wizjonerski film. Kelly jest chyba największym obecnie żyjacym
reżyserem jeżeli idzie o wyczucie obrazu i narracji filmowej. Biorąc pod uwagę
poszczególne sceny można zapomnieć o całości, której i tak nie da się ogarnąć:)
Obawiam się że prędzej ameryka doczeka się władzy takiej jak w filmie, niż takich
"neomarksistów" - biorąc pod uwagę amerykańskie realia to już powinni się pojawić

duende_2

Ba, przecież o takiej władzy już mówi się w USA. Temat zakwalifikowany oczywiście jako teoria spiskowa.

ocenił(a) film na 10
duende_2

10 na 10 wlasnie dla tego, bo jako normalny film niema to nic do powiedzenia
ale mysle ze kiedys bedziemy zyc wlasnie w takim debilizmie jak pokazano na filmie
polecam
www naszysystem pl

duende_2

Po Cosmopolis to chyba najbardziej niedoceniany film na filmweb. Poniekąd to rozumiem, bo do obydwóch przekonywałem się w bólach podczas seansu, gdzie najpierw miałem zamiar wyłączyć każdy z nich po około 40-50 minutach. A później to już sami wiecie... szczena opadała mi sama coraz bardziej do ziemi.

ocenił(a) film na 9
wilczekstepowy

z drobną różnicą, ten film wciąga. Wypełniony jest wspaniałą muzą, niesamowitym klimatem a Cosmopolis, robiłem 3 podejscia do tego k.rwa nudnego gniota ;)

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

szczena podąża ku dołowi już po 15-20 minutach oglądania tego filmu. Dziwaczny, zakręcony, niejasny i dwuznaczny, ale w końcu takie mają być satyryczne komedie SF. Utrwala się w pamięci jak wypalone znamię, niesamowity, ale też nie dla każdego odbiorcy ... 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones