PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119849}

Koniec świata

Southland Tales
5,1 5 134
oceny
5,1 10 1 5134
4,8 12
ocen krytyków
Koniec świata
powrót do forum filmu Koniec świata

Gdzieś w opisie był napisane ze akcja dzieje się w post apokaliptycznej przyszłości i jedynie ta informacja skłoniła mnie do obejrzenia tego gniota. Tak gniot to dobre określenie na tak jałową produkcję, pozbawioną sensu akcję a scenariusz zrealizowany mizernie. Momenty groteskowe w tym filmie tylko mnie dobiły, chociażby piosenki popowe w filmie ukazane jak by teledyski. Za wiele postaci drugoplanowych, którym przypisano role nie pasujące do filmu "post apokaliptycznego", jeżeli już tak producenci postanowili ten film reklamować. Na domiar złego film zdecydowanie za długi gdyby jeszcze ukrócono czas do standardowych 90 min to może coś by uszło ku plusowi w tym filmie. Niniejszym oceniam ten film na 1/10 i wrzucam do ścieków z napisem komercyjne ścierwo nie warte rozgłosu, uwagi ani polecenia.

ocenił(a) film na 9
Roberto1909

Post apokaliptyczna przyszłość to nie koniecznie musi być Mad Max III czy Sędzia Dredd. Film wymaga wysiłku umysłowego, stąd więc pewnie tak niskie noty na Filmwebie.
Świetne zdjęcia, rewelacyjna muzyka która momentami wgniatała mnie w fotel oraz niesamowity klimat... I fabuła, która, gdy wysilić trochę koloida pod czaszką, układa się w całkiem spójną całość.
Jak dla mnie dobre 9/10, ale ja zaczynając ten film, nie nastawiałem się na mega wybuchową rzeźnię, tylko na dobre kino....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones