PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119849}

Koniec świata

Southland Tales
5,1 5 135
ocen
5,1 10 1 5135
4,8 12
ocen krytyków
Koniec świata
powrót do forum filmu Koniec świata

obsada southland tales jest koszmarna. kombinacja gatunków kina jest niepokojąca. richard kelly jednak zarzeka się, że wie, na co się porywa. cóż, czy scenarzysta i reżyser donniego darko może się przeceniać? mimo pewnych obaw czekam na ten film z niecierpliwością. a sama promocja filmu na taką skalę w internecie i rzekomo interaktywne wydarzenie fabularne może zwiastować coś świeżego (blog jednej z bohaterek filmu, enigmatyczna strona filmu i planowane wydania komiksów związanych ściśle z treścią obrazu). dla mnie bomba ;)

luksusowy_jacht

Dokładnie. Ta obsada wygląda jak najgorszy senny koszmar. W jednym filmie aż trzy beztalencia, to delikatna przesada - Gellar, Rock i Scott :P Nie może z tego wyjść nic dobrego.

Albertino

ja przepraszam bardzo, ale tam jest także nazwisko L. T. Pucciego...
to akurat nie jest "koszmarne"
pfffyy...

Enid

Gellar beztalencie?? Hmmm jak dla kogo, dla mnie nie :) Nie pokazała się jeszcze w ambitnych produkcjach, ale moim zdaniem tlent ma :)

Albertino

Abstrahując od od talentów, może oni po prostu nie tyle mają tam grać, ile "być określonymi" typami? Bo to może być tak, że reżyser chce się bawić w popkulturową układankę i pobrał świadomie aktorów, którzy kojarzą się z jakimś popkulturowym wizerunkiem/gatunkiem...Taka postmodernistyczna gra w odniesienia?

ocenił(a) film na 5
luksusowy_jacht

No wlasnie Gellar jest ok. Wcale nie jest beztaleciem! Uwazam, ze jest dobra aktorka.

ocenił(a) film na 4
Monia_41

obsada beznadziejna
The Rock to już tragedia
w ciekawostkach jest info że del toro i vin disel chcieli tą rolę
może i nie są to wirtuozi aktorstwa ale The Rock to największa porażka w obsadzie
geller też nie lubię ale czy Jessica Biel czy Tara Reid byłyby lepsze??
chyba do roli byłej prostytutki geller może pasować :)

ocenił(a) film na 6
luksusowy_jacht

racja, obsada jest beznadziejna, jedynie Lou Taylor Pucci mi sie tam podoba ;] wiecej nic ciekawego...

nie spodziewam sie filmu na skale Donnie Darko, jednak mam nadzieje obejrzec dobre kino ; )

luksusowy_jacht

ALBERTIONO =- CO MASZ DO SMG?! DLA MNIE SWIETNIE GRA, A ZE TY NIE MASZ GUSTU, TO NIE MOJA WINA...

ocenił(a) film na 1
luksusowy_jacht

Dwayne Douglas Johnson jest beznadziejny??????????? już bardziej smiesznego komentarza nie czytałem
Jeden z lepszych aktorów dzisiejszego kina akcji rola boksera pasuje mu jak ulał ...niby Jake Gyllenhaal jest świetny ..
A wogule to jest mieszanka filmowa i reszta aktorów jak najbardziej tu pasuje ...
a wogule to luksusowy_jacht proponowałbym ci raczejnie oglądac tego filmu ,bo patrząc na twoich aktorów to nie jest cos czego jestes zwolenikiem i dlatego krytykujesz innych ...
PEACE...

Tibn

Gellar beztalenciem? Z tym się zupełnie nie zgadzam...

ocenił(a) film na 10
missi__

a widzieliscie w trailerze Timberlake'a ??? masakra...cos czuje ze wreszcie zagra fajna role

freekE

The Rock to beztalencie :/ Tara Reid tez dobrze, ze jej tu nie ma. Gellar, Moore, Scoot maja talent. Gellar to bardzo dobra aktorka... Timberlake gra spox.

Promiscuous_Girl

Gellar ma talent, ta? rotflcopter.
Ktoś wam to powiedział czy jak? Dajcie przykład może jakiś? Wiem, że wymagam zbyt wiele, no ale swoje zdania wypadałoby oprzeć na jakiś faktach.
On to jest taki mniejszy format MTV. The Rock? Nazywanie go aktorem powinno być karane. Ja się tylko zastanawiam jak się spisze Scott. W głupich komedyjkach szło mu nieźle... Nawet go lubię, ciekawe co pokaże, talentu dramatycznego nic nie ma, ale niespieprzenie swojej roli, to i tak byłoby już coś ;)

missi__

Gellar ma talent???? ciekawe do czego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones