PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119849}

Koniec świata

Southland Tales
5,1 5 135
ocen
5,1 10 1 5135
4,8 12
ocen krytyków
Koniec świata
powrót do forum filmu Koniec świata

tak jak ktos wczesniej napisal jest to pseudo inteligencki-artystyczny shit. Tak sie wiercilam przez prawie 2 godziny na kanapie,myslalam ze z nudy zejde. Caly czas probowalam dopatrzec sie jakiegos sensu w tym filmie lecz nic a nic nie zauwazylam. Opowiesc ta jest zupelnie o niczym. Kogo obchodzi co sie stanie jak ta sama osoba w liczbie dwa sie ze soba spotka? no kogo? Zeby marnowac czas i kase na robienie takiego filmu to totalna glupota. Najbadziej dzialal mi na nerwy glowny bohater w tej roli Dwayne Johnson ktory wg mnie albo jest opozniony w rozwoju albo jest idiota gdyz taki ma wyraz twarzy i tak gra.
Porazka

Baby_Firefly

jak dla mnie był to dziwny koktajl różnych pomysłów,z tym że niezbyt chyba przemyślany i uporządkowany,jakby reżyser spisał jakis swój sen/trip bez większej edycji pomysłow..coś jak śledzie w śmietanie są dobre,konfitury wiśniowe także ale nie zmieszałbym tego razem :)

oglądajac ten film,miałem przeczucie że >>mogło<< być ,to coś naprawdę genialnego..ale cóż....:/

ocenił(a) film na 3
Baby_Firefly

straszna bzdura. chaos przez który bez scenopisu pod ręką jest nieoglądalny. dokładnie - wrzucono parę różnych pomysłów, zmiksowano i wyszła pseudo artystyczna papka, bo przecież nie inteligencka.
ludzie którzy to robili sami się poplątali w swojej formie i to ich zgubiło. bo przecież dało się z tego jeszcze coś zrobić ale nie dodając kolejne niezrozumiałe wątki tylko je odejmując.
nie wytrzymałem godziny. a myślałem że twardy jestem;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones