PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6832}

Koniec niewinności

Now and Then
7,4 7 278
ocen
7,4 10 1 7278
6,8 4
oceny krytyków
Koniec niewinności
powrót do forum filmu Koniec niewinności

a początek dorosłego życia... Jaki krok dzieli dziecko, od stania się dorosłym... I czy dorosły może wrócić do dzieciństwa, zapomnieć choć na chwile o dorosłości...

ocenił(a) film na 7
Dame_Simbai

Walczmy o to, by nie skończyć jak główne bohaterki w filmie. Przyjaźń jest to (wg mnie) największy skarb, który trzeba pielęgnować i kochać, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których Przyjaźń tak często wystawiana jest na próbę... Główne bohaterki zawierały miliony paktów, kochały się na wzajem - byli Przyjaciółmi. Co z tego jak ich Przyjaźń nie przetrwała? Prawie o sobie zapomniały, wkraczając w dorosłe życie. Po latach spotkały się i uznały jakim to wspaniałym uczuciem jest Przyjaźń i jak cenna jest bliskość kochających osób. Nigdy nie zapominajmy o tych, którzy są dla nas ważni. Nigdy nie dajmy góry Miłości, zapominając o Przyjaźni, która również Miłością jest! Daję ocenę 6.5/10, ponieważ jak dla mnie fabuła filmu była zarysem, a nie dziełem. Zarysem, który można było lepiej przedstawić. Film trochę niedopracowany z kilkoma błędami. Generalnie 6.5 jak dla mnie ! Film był niezły, żeby nie powiedzieć dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones