PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6832}

Koniec niewinności

Now and Then
7,4 7 278
ocen
7,4 10 1 7278
6,8 4
oceny krytyków
Koniec niewinności
powrót do forum filmu Koniec niewinności

sentyment

ocenił(a) film na 9

mam wielki sentyment do tego filmu!pamiętam,że pierwszy raz go obejrzałam z moimi przyjaciółkami,kiedy miałyśmy może ze 12 lat.I oczywiście,że identyfikowałyśmy się z głownymi bohaterkami-jak to dzieci:)Teraz mam 22 i z chęcią wróce do tego filmu-oczywiscie z tymi samymi przyjaciolkami:)
A tak o filmie..to moim zdaniem pieknie pokazuje sile przyjazni,mimo ze wszystkie 4 babeczki bardzo sie od siebie roznia.To jest wlasnie urok przyjazni.Naprawdę gorąco polecam,wszystkim!

ocenił(a) film na 9
ewel88

Jestem ten sam rocznik, co Ty i w podobnych okolicznościach po raz pierwszy oglądałam ten film jakieś 10 lat temu.
Tyle, że nie utrzymuję już kontaktów ze znajomymi sprzed lat, każdy poszedł w swoją stronę zupełnie, jak bohaterki filmu, ale do samego obrazu wracam bardzo chętnie, z wiekiem widocznie się coraz bardziej sentymentalna robię ;)

ocenił(a) film na 8
strawberryblonde

Ja rowniez mam sentyment do ''Konca niewinnosci'' i do moich przyjaciolek z tamtych lat. Tez bylysmy cztery :)

ocenił(a) film na 10
paatryycjaa00

Życie bez tego filmu nie byłoby takie same ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones