PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5952}

Kontrola lotów

Ground Control
6,0 852
oceny
6,0 10 1 852
Kontrola lotów
powrót do forum filmu Kontrola lotów

Nie rozumiem negatywnych komentarzy pod adresem tego filmu. Byc moze wszyscy ogladajacy pracuja w biurach i nie maja stresu jak sprzet sie zepsuje a potem po ciszy nadchodzi huragan pracy i presji bo wszystko trzeba robic na dziesieciokrotnych obrotach. Nie wiem ja potrafilem utozsamic sie z Jackiem i trauma jaka przechodzil on jak i rozumialem frustracje czlowieka z kijem golfowym, ktory byl obwiniany za bledy pomimo, ze to nie on a sprzet nawalal i musial sie uzerac z bezdusznymi przelozonymi.

Film wyrwal mnie z siedzenia i az na stojaco ogladalem bawiac sie nerwowo moneta w rece. Na koniec az sie wzruszylem z emocji. Generalnie film dla ludzi rozumiejacych co to jest odpowiedzialnosc. Oszczedne 20/10 ale nawet tego nie moge dac niestety!

ocenił(a) film na 9
victor_resin89

znakomity film! Nie mogłęm się od niego ani trochę oderwać i też dałem 10/10. Nie rozumiem negatywnych komentarzy i niskiej oceny - film jedyny w swoim rodzaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones