PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 910
ocen
6,6 10 1 74910
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

odmówiła przyjęcia"... A ja oglądając zwiastun cały czas się zastanawiałam, czy to może Emma?
Pasowałaby mi do tej roli, Hermiona-Kopciuszek, na Balu Bożonarodzeniowym w Hogwarcie
właśnie wyglądała jak Kopciuszek na balu tu

Nonchalance

Plotka głosi, że jak powstanie Piękna i Bestia, to Emma zagra Belle.

gr8l

Beauty and the Beast – Guillermo Del Toro TBC. English rose Emma Watson has spoken about her excitement to be starring in such an iconic fairytale, and one directed by Guillermo Del Toro. The last big thing to come from the director was the amazing action film ‘Pacific Rim’, which saw him take a break from dark fairytales, and we can’t wait to see how this comes together.

gr8l

Ja się cisze,że występują tu dwie aktorki z Downtown Abbey: Lilly James jako Kopciuszek i Sophie McShera jako zła siostra. Obie bardzo lubię, no i Helena Bonham Carter znowu intrygująca postać,niby niewyróżniającej się matki chrzestnej ale w jej wykonaniu, zapowiada się ciekawie ;)

CrazyButterfly

Helena Bonham Carte jest świetną aktorką, uwielbiam ją!

gr8l

Widząc jej nazwisko na plakacie raczej stawiałam na to, że będzie złą macochą :-)

kasiaosiedmiutwarzach

Te same odczucia miałam na samym początku!

CrazyButterfly

Też się cieszę i po zwiastunie widzę, że Sophie w roli zlej siostry wypada świetnie. Lilly natomiast kojarzy mi się raczej z mocnym charakterem właśnie przez swoją rolę w Downton Abbey, no ale zobaczymy jak się zaprezentuje w całości. Helena Bonham Carter jako matka chrzestna to ciekawy koncept. Na pewno ma ciekawy pomysł na tą postać. No i jak pisze Nonachalance jej duet z Watson to było by jakieś deja vu. No i jeszcze plus za Holiday Grainger bo bardzo ją plubilam w rodzinie Borgiów jako Lukrecję. Mam tylko zagwozdkę jak ją ucharakteryzują, bo siostry powinny być raczej hmmm ... niezbyt piękne

gr8l

Interesujące! a Emma ma "disney'ową" urodę.
Co do kopciuszka -tak teraz myślę o zestawieniu Bonham-Carter-wróżka z Watson... Trochę nie na miejscu by było po Potterowych historiach ;)

Nonchalance

Dokładnie:-). A w sumie chyba lepiej Emma pasuje jako Bella z Pięknej i Bestii. Mam nadzieję, że zostanie film nakręcony. Ciekawa jestem, kto będzie Bestią? Znalazłam czyjąs propozycję http://33.media.tumblr.com/tumblr_m6nlk479LG1raq7u2o2_1280.jpg -> Joseph Morgan. Chociaż jeśli Bellą ma być Emma wydaj mi się, że Księciem powinnien być ktoś młodszy. A wy jak myślicie kto by pasowal do Belli (Emmy)?

gr8l

Może Kellan Lutz? Chace Crawford?

ocenił(a) film na 6
gr8l

Na pewno nie Kellan Lutz !!! Już wole aby to był Chance Crawford zamiast niego.
Co do Josepha to wyglądem by pasował mi w 100% na Bestię tylko właśnie jest trochę za stary dla Emmy (Belli).
A gdzieś jeszcze słyszałam, że Emma na zagrać Arielkę i partnerować na jej Daniel Radcliffe jako książę Eryk, ale myślę, że to zwyczajna plotka.

lexandra008

Dokładnie... Jeśli Emma byłaby Bellą, to Joseph nie bardzo nadałby się na bestie, ale w sumie jakby go podmalowali... Fajnie by było. Pasuje mi do tej postaci.
Co do Małej Syrenki, to raczej plotka. Wątpię, że zestawiliby Emme i Daniela jako parę w filmie.

gr8l

Oj pasowałaby!!! Tylko szkoda, że nie byłaby w różowej sukni :(

Nonchalance

Czytasz w moich myślach, dla mnie Emma byłaby idealna. Taka delikatna, słodka, urocza i przede wszystkim skromna. Na pewno wybiorę się do kina, jednak z Emmą w roli głównej na pewno oglądałoby mi się przyjemniej :)

Nonchalance

Odnośnie mojej wypowiedzi na temat Pięknej i Bestii, ze bardzo możliwe, ze Bellą będzie Emma Watson, to zaczęłam czytać "Bestia. Prawdziwa historia księcia". Jestem w połowie książki i z Piękną była dopiero jedna krotka scena.

Nonchalance

Potwierdzone Emma zagra Belle!
"It's a tale as old as time—and Emma Watson's taking it on!
Announced on Monday, Jan. 26, the Harry Potter alum said "Oui!" to playing Belle in the remake of Disney's 1991 cartoon classic, Beauty and the Beast.
"I'm finally able to tell you… that I will be playing Belle in Disney's new live-action Beauty and the Beast!" Watson, 24, informed her worldwide fan base via her personal Facebook page. "It was such a big part of my growing up… My six-year-old self is on the ceiling—heart bursting. Time to start some singing lessons. I can't wait for you to see it.""
Źródło: https://celebrity.yahoo.com/news/emma-watson-beauty-beast-see-star-look-belles-1 35000304-us-weekly.html

gr8l

Będzie ciekawie :) Zastanawia mnie tylko, czy film będzie odwzorowaniem książki, czy może będzie to luźno powiązana interpretacja, jak w "Maleficent". Mam nadzieję, iż to drugie - że scenarzyści dodadzą coś nowego, niesamowicie podobała mi się "Śpiąca Królewna" widziana oczami Wróżki-Czarownicy. Gr8l - dziękuję za informację o książce, nie wiedziałam, że w ogóle taka była, myślałam, że istnieją tylko krótkie opowiadania "na dobranoc". Muszę koniecznie przeczytać :)

Nonchalance

jedno jest pewne wizualnie glowna para jest tragiczna i aktorsko tez nie zapowiada sie dobrze, ale to jest robione pod dzieci czyz nie?

guga_buzka

to jest robione pod pieniądze :)

Nonchalance

Bardzo lubię Emmę,ale ona z wyglądu jest" dziewczyną z sąsiedztwa" a jednak księżniczki z bajek Disneya to były klasyczne piękności.Dla mnie ona jako Piękna to pomyłka.
Pewnie liczą,że poza dzieciakami do kin pójdą fani HP.Co do Kopciuszka,zapowiada się bardzo ładna wizualnie baśń.

domi147

Domi147 - ale czy Bella nie była trochę "dziewczyną z sąsiedztwa" ? Oczytana, z bujną fantazją, ale w miarę prostolinijna dziewczyna, marząca o miłości? Tylko niepokoi mnie, iż Emma, mimo pewnej delikatności w rysach/urodzie, wydaje mi się osobą nieco zbyt stanowczą (pewnie to przez skojarzenie z Hermioną...), i nie potrafię jej sobie wyobrazić, gdy obawia się Bestii - już widzę, jak na jego despotyzm przybiera minę w stylu "mówi się leviosa, a nie - leviosaaaa -.-" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones