PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 918
ocen
6,6 10 1 74918
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

"Księga Dżungli" 2016
"Alicja po drugiej Stronie Lustra" 2016
"Biały Kieł" (TBA)
"Piękna i Bestia" 2017
"Mulan" 2019
"Dumbo" (TBA)
"Pete's Dragon" - 2016
Cruella (TBA)

Zapowiadają się lata filmów bazujących na bajkach disneya. Ciekawe co jeszcze nakręcą. Może filmowa wersja Króla Lwa? To by było już coś. A wy jakie byście chcieli?

adidos09

Mała Syrenka ma być jeszcze podobno.

użytkownik usunięty
adidos09

Inna wersja Króla Lwa? :O Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie! To byłoby straszne!

Dlaczego? To mogło by być ciekawe. "Król Lew" był jednym z moich najukochańszych filmów dzieciństwa. Jeśli byli by wierni względem fabuły to nie było by to złe.

adidos09

Do listy dopisujemy "Kubuś Puchatek"

adidos09

Bosko! Kopciuszek był zrobiony na grubo, pięknie wizualnie, dobre efekty i scenariusz na plus, aktorsko bardzo dobrze. Jeśli każda ekranizacja taka będzie! Nie ukrywam że najbardziej czekam na syrenke, chociaż nie mam pojęcia jak mieliby to nakręcić pod wodą

guga_buzka

Syrenki Disney nie ma na razie w planach, ale wszystko przed nami. Ja najbardziej chcę zobaczyć "Alicję Po drugiej stronie lustra", "Księgę Dżungli" "Piękną i Bestię" "Mulan" i "Białego Kła".

ocenił(a) film na 8
adidos09

Syrenka jak najbardziej jest w planach.

http://www.filmweb.pl/film/The+Little+Mermaid-2016-711931

ocenił(a) film na 8
adidos09

Ostatnio do listy doszedł "Miecz w kamieniu", "Pinokio", a także książę Kopciuszka ma mieć swój osobny film, oraz druga część "Czarownicy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones