PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 872
oceny
6,6 10 1 74872
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Bardzo nijaki

ocenił(a) film na 5

Bardzo podoba mi się pomysł odświeżania starych skarbów Disney'a. "Alicja" była swietna, innowacyjna i w stylu Bartona. Czarownica miała genialną Angelinę i urok. A raczej mrok ale to ogromny plus bo wyszedł film jeszcze lepszy od "Alicji". A "Kopciuszek"? kompletna porażka. Film skierowany tylko do małych dziewczynek lub wiekszych też ale nic po za tym. Film po prostu kiepski. Nawet Cate Blanchett którą uwielbiam nie uratowała filmu (chociaż była świetna, jedyny plus). Sam kopciuszek kompletnie nijaki (Lily James). Czekam na kolejne filmy aktorskie starych animacji mam nadzieje, że więcej już nie będzie takich wpadek.

ocenił(a) film na 5
Enemie

Uważam dokładnie tak samo... podobają mi się odświeżone wersje słynnych bajek, jednak "kopciuszek" wyszedł średnio. Poszłam do kina również z nadzieją na zjawiskową rolę Heleny, a ona, ku mojemu zdziwieniu, pojawiła się jedynie na niecałe 10 minut.. szkoda :( Do czarownicy, czy alicji (a nawet do sniezki i łowcy!) nie umywa się zupełnie!
Film dobry, do obejrzenia z dziećmi podczas niedzielnego obiadku, a nie do smakowania i wydawania pieniędzy w kinie, niestety..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones