PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589666}

Kopciuszek

Cinderella
6,6 74 918
ocen
6,6 10 1 74918
6,4 20
ocen krytyków
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
M0RiARTY

Szanowny użytkowniku M0RiARTY, skoro wykreowałeś dla mnie tak elokwentną i jakże dojrzałą odpowiedź, pozwolę sobie zapytać: czym ubodło Cię moje zapytanie, masz za dużo czasu, lubisz być złośliwy i cyniczny, czy po prostu chcesz podwyższyć swoje ego złośliwymi wypowiedziami w internecie? Może jesteś opłacanym Hejterem? Jeśli żadne z powyższych to mam prośbę byś niepotrzebnie nie marnował czasu innych ludzi ( szukam konkretnej odpowiedzi- nie interesują mnie twoje wymysły, jeśli jej nie znasz po jakie licho piszesz? )- chyba, że obecnie jesteś w okresie buntu lub pokwitania- wtedy radzę zająć się czymś ciekawszym- może tak nauką ?

ocenił(a) film na 7
ewelizarda_2

Moriartemu pewnie chodziło o to, że Kopciuszek to nie Marvel, gdzie w każdym filmie jest dodatkowa scena wprowadzająca do kolejnych części. Tutaj ciężko by było o kolejną część. No chyba że Disney postanowił zrobić swoje własne filmowe uniwersum :D

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Dwie piosenki na koniec znane z animowanego Kopciuszka oraz wróżka mówiąca "Gdzie wszyscy się podziali". Tyle niestety ;)

ocenił(a) film na 10
Aintha

wg mnie to bez sensu zeby dodatkowe sceny byly w momencie gdy sale sa juz puste

ocenił(a) film na 9
arek2010

Ja zawsze oglądam do końca - na wszelki wypadek. Nic szczególnego tutaj, chociaż wróżka mówi, jak wspomniano.

ocenił(a) film na 7
Aintha

Cholera, a jednak? Zwracam honor :)

ocenił(a) film na 10
Aintha

sprawdzilem nie ma nic po napisach

ocenił(a) film na 5
ewelizarda_2

Szanowna elokwentna Ewo, również dziękuje za odpowiedź, jest bardzo rozwinięta i dojrzała i szkoda że nie napisałaś od razu rozprawki, ale nie ma co narzekać - cieszę się z tego co otrzymałem. A otrzymałem wiele fascynujących pytań - niestety nie mam czasu odpowiedzieć na wszystkie, dlatego odpowiem na najważniejsze.
Tak, jestem opłacanym hejterem.

PS. Trochę poczucia humoru kobieto XD Zlałem z Twojego pytania w mało złośliwy sposób, więc trochę przesadzasz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones